Tiffani Thiessen to aktorka, która zaczęła swoją karierę w telewizji jako 15-latka. Jednak największą popularność przysporzyła jej rola z 1994 roku w serialu „Beverly Hills 90210”. Aktorka wcieliła się w rolę knującej Valerie Malone. Dziś ma na karku 50 lat i chwali się pięknym, półnagim zdjęciem.

Shannen Doherty rozpłakała się na scenie wśród znajomych z 90210

„Już z górki”, podpisała swoje seksowne zdjęcie na Instagramie, który obserwuje ponad 2 miliony osób. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy m.in. od sławnych koleżanek, które bardzo ją komplementowały.

Wśród składających urodzinowe życzenia znalazła się m.in. Sarah Michelle Gellar, aktorka Valerie Bertinelli, kolega z planu Mario Lopez, czy Jennifer Love-Hewitt.

Tiffani Thiessen skończyła 50 lat

Tiffani Thiessen pokazała w social mediach, że ten wyjątkowy dzień uczciła dniem w SPA ze swoim ukochanym Bradym Smithem (52 l.), z którym jest po ślubie od 2005 roku. A następnie zjadła lunch w Uncle Bernie’s Deli.

Pamiętacie Brandona z „Beverly Hills 90210”? Tak dziś wygląda

W zeszłym roku Tiffani przyznała, że w ciągu ostatniej dekady zmieniła swoje podejście i nauczyła się nie przejmować tym, co myślą ludzie, „Po 40-tce pewność siebie nie była stuprocentowa”.

Kiedy kończyłam 40 lat, czułam, że wywierałam na siebie większą presję, aby wyglądać jak najlepiej […] Czuję się teraz znacznie swobodniej niż dziesięć lat temu. Nie wiem, czy to tylko ja mam już to wszystko gdzieś, cytuje aktorkę Daily Mail.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: