Alyssa Milano, 46-letnia amerykańska aktorka znana z wielu filmów i seriali, przyznała ostatnio, że jako dwudziestoparolatka dwukrotnie poddała się aborcji.

Milano w swoim podkaście Alyssa Milano: Sorry Not Sorry wyznała, że za każdym razem, gdy usuwała ciążę, zawiodła antykoncepcja, którą stosowała.

Ta aktorka dwa lata temu miała aborcję, a teraz znowu jest W CIĄŻY

To nie był łatwy wybór – mówi aktorka. – To nie było coś, czego pragnęłam, ale coś, czego potrzebowałam, tak jak większość zabiegów związanych ze służbą zdrowia – stwierdziła.

Aktorka przyznała, że gdy decydowała się na usunięcie ciąż, nie była gotowa na dzieci. Dziś 46-letnia Milano wychowuje dwójkę – 4-letnią córkę, Elizabeth i 7-letniego syna, Milo. Dzieci są owocem związku aktorki z Davem Bugliari.

Pierwszą aborcję Alyssa przeszła, gdy była w stałym związku. Mówi, że była zakochana w swoim chłopaku, ale nie chciała rezygnować z kariery. Bała się też, że silny lek przeciwtrądzikowy, Accutane, wpłynie na rozwój dziecka.

Ich matki lub rodziny rozważały ABORCJĘ – mogłoby ich nie być!

To było druzgocące doświadczenie – przzynaje Alyssa. – Zostałam wychowana jako katoliczka i nagle stanęłam w opozycji do swej wiary.

Drugiej aborcji aktorka poddała się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak usunęła pierwszą ciążę. Twierdzi, że zaszła w ciążę mimo iż stosowała antykoncepcję. Nie powiedziała jednak, jakiej formie zapobiegania ciąży wtedy zaufała.

Beverly Hills, CA – Guests attend the 2019 Lifetime Summer Luau held at the W Los Angeles – West Beverly Hills on May 20, 2019 in Beverly Hills, California.
Pictured: Alyssa Milano
BACKGRID USA 20 MAY 2019, Image: 435135151, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Backgrid USA

Los Angeles, CA – Celebrities attend the 2019 Vh1 Trailblazer Honors at Wilshire Ebell Theatre in Los Angeles, California on February 20, 2019.
Pictured: Alyssa Milano
BACKGRID USA 20 FEBRUARY 2019, Image: 415008623, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Backgrid USA