Egzotyczne kierunki takie jak Malediwy, Dubaj czy Zanzibar są popularne wśród polskich celebrytów, dlatego nikogo nie dziwi fakt, gdy po raz kolejny któraś z gwiazd decyduje się na ucieczkę od jesienno-zimowej aury i wygrzewanie się w tropikach.

Jakiś czas temu do tego grona dołączyła Natalia Kukulska, która pochwaliła się na Instagramie, że w tym roku sylwestra spędza na Zanzibarze.

Jednak prócz odpoczynku i kolorowych drinków czeka ją tam praca – wokalistka razem z zespołem postanowiła zagrać koncert, z którego dochód przeznaczy na podopiecznych tamtejszej fundacji – Fundację Pili Pili Pomagam, której jest ambasadorką.

Natalia Kukulska pokazała CHOINKĘ na Zanzibarze. Zawieszone na niej ozdoby mają specjalne przesłanie

Natalia Kukulska zagra koncert na Zanzibarze

 

Gwiazdy bawią się w hotelu na Zanzibarze. A właściciel? Skazany!

Wiktoria Gąsiewska zachwyca figurą na Zanzibarze. Rozgrzała Internautów odważnym zdjęciem

Do wydarzenia dołączyły inne polskie gwiazdy, które bardzo szybko zaczęły chwalić się fotkami z plaży.

Na zdjęciach mogliśmy podziwiać między innymi Małgorzatę Sochę, Annę Dereszowską, Magdalenę Różczkę i Tomasza Ciachorowskiego.

I nie byłoby w tym wszystkim nic dziwnego ani szokującego, gdyby nie fakt, że właściciel hoteli Pili Pili – Wojciech Żabiński, będący jednocześnie twarzą marki został skazany przez polski sąd na dwa lata i dwa miesiące więzienia za oszustwo, jak udało się ustalić dziennikarzom Gazeta.pl

Iza Kuna pręży się w bikini na Zanzibarze. Fani zachwyceni dystansem aktorki

Właściciel marki Pili Pili, Wojciech Żabiński skazany za oszustwa

Jak się okazuje, mężczyzna nie tylko ma na koncie postępowanie sądowe, ale również opóźnienia związane z realizowaną przez niego inwestycją, do której współfinansowania gorąco zachęcał dziesiątki osób z Polski.

Przeprowadzone przez portal śledztwo odbiło się szerokim echem w internecie i zbulwersowało wielu fanów, którzy pod zdjęciami gwiazd chwalących się pobytem w hotelach należących do Pili Pili wrzucają w komentarzach masowo link do artykuły.

Jak dotąd żaden z celebrytów nie zabrał głosu w tej sprawie.

Jednocześnie liczba gwiazd, które spędzały czas w hotelach Żabińskiego okazała się znacznie większa niż można przypuszczać – Plotek.pl dotarł do zdjęć innych polskich celebrytów, którzy z upodobaniem wypoczywali właśnie w tych obiektach.

Można wśród nich znaleźć m.in Barbarę Kurdej-Szatan, Joannę Racewicz, Urszulę Dudziak, Magdę Steczkowską, Annę Dereszowską, Annę Głogowską, Marcina Mroczka, Katarzynę Glinke czy Iwonę Pavlović.