Wokół programu „Top Model” wybuchł ogromny skandal – w sieci pojawiły się informacje, że jeden z finalistów, Dominic D’Angelica, w przeszłości został skazany za przestępstwo seksualne. Mężczyzna wydał oświadczenie w tej sprawie. Kto okazał mu wsparcie?

Brat Dominica D’Angelica z „Top Model” zabrał GŁOS. Opowiedzą całą historię

Komentarze po oświadczeniu Dominica D’Angelica

Dominic D’Angelica został usunięty z finału „Top Model”. Teraz wydał oświadczenie – napisał, że nie został uznany za winnego przestępstwa na tle seksualnym:

Fakty. Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą ani oprawcą.

TVN wydał oświadczenie w sprawie Dominica: Zostaną wyciągnięte konsekwencje

Od początku bronili go m.in. Michał Piróg i Dawid Woliński, którzy pracują w show. Teraz dołączyli się do niego również uczestnicy programu oraz gwiazdy i celebryci.

  • Nie osądzaj kogoś zanim nie poznasz wersji dwóch stron – napisał Hubert Gromadzki.
  • Jestem bardzo szczęśliwa, widząc ten post – dodała Osi Ugonoh.
  • Wysyłamy Ci naszą miłość i wsparcie. Bądź silny – wspiera go Tomek Torres.
  • Bracia na całe życie – pisze Łukasz Bogusławski, uczestnik tegorocznej edycji.

Wsparcie okazała również m.in. Joanna Jędrzejczyk, Dominik Bereżański czy Jakub Rzeźniczak.

Niektórzy internauci domagają się przywrócenia uczestnika do programu. Nie wszyscy jednak wierzą w wersję Dominica:

  • Ludzie, co nie zmienia faktu ze proces nie został dokończony, nadal nie wiadomo co tak naprawdę jest prawda, a Dominic nie odniósł się do tego co zostało mu zarzucone(?)
  • Z jakiegoś powodu chyba ten proces miał się odbyć. Mydlenie oczu👀👀
  • Wszyscy którzy wysyłają tu serduszka, mówią jaki on niewinny i go wspierają – żal mi was. Bronicie przestępce. Rozumiem że to teraz modne ale ku*wa bez przesady.

SKANDAL w „Top Model”. Dominic D’Angelica został skazany za przestępstwo seksualne?

Co o tym myślicie?