Dominic D’Angelica został wyrzucony z programu „Top Model”, gdy do sieci wypłynęły dowody na to, że kilka lat temu został skazany za seks z nieletnią. To największa afera, jaka miała miejsce w polskim show. Mężczyzna wydał oświadczenie, a teraz, kilkanaście dni później, zabrał głos na Instagramie.

Patrycja Sobolewska KOMENTUJE oświadczenie Dominica. Zwięzły wpis modelki

Dominic D’Angelica wraca na Instagram

Dominic D’Angelica podziękował obserwatorom za wsparcie.

Dobry wieczór, wspaniałego piątku! Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Nie było mnie chwilę, ale tęskniłem za każdym z Was. Chciałbym też powiedzieć, że jestem wdzięczny za każdego z Was, który okazał mi dużo miłości w tym trudnym czasie.

W kolejnej części wypowiedzi podkreśla, że jest niewinny:

Powróciłem do 2011 i do czegoś, czego nie zrobiłem i to była dla mnie jedna z najtrudniejszych chwil w życiu. Chciałbym Wam więc wszystkim bardzo podziękować. Wrócę niedługo, żeby powiedzieć więcej o moim stanowisku w całej sprawie. Teraz chciałem tylko sprawdzić, czy wszystko u Was dobrze. Życzę Wam miłego weekendu i bądźcie bezpieczni. Kocham Was!

Brat Dominica D’Angelica z „Top Model” zabrał GŁOS. Opowiedzą całą historię

Dominic D’Angelica wydał oświadczenie

Dominic D’Angelica w swoim oświadczeniu wydanym przed finałem programu, napisał:

Fakty. Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu.

Dominic D’Angelica wydał OŚWIADCZENIE: „Nie jestem przestępcą seksualnym”

Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą ani oprawcą.

Czekacie na jego dalsze tłumaczenia?