Wokół programu „Top Model” wybuchł prawdziwy skandal. Dominic D’Angelica, finalista, miał zostać skazany za seks z nieletnią – wczoraj w sieci pojawiły się niepokojące doniesienia, a internauci dotarli do screenów z rządowych stron, artykułów w amerykańskiej prasie i wpisów na ten temat. Stacja TVN wydała oświadczenie.

SKANDAL w „Top Model”. Dominic D’Angelica został skazany za przestępstwo seksualne?

TVN wydał oświadczenie w sprawie Dominica D’Angelica

Stacja postanowiła usunąć go z programu.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło.

Brat Dominica D’Angelici z „Top Model” zabrał GŁOS. Opowiedzą cała historię

TVN zapewnia, że zostaną wyciągnięte konsekwencje, jeśli w procesie rekrutacji, nie dokonano należytych czynności, aby sprawdzić jego przeszłość.

Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Dominic w 2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Miał otrzymać wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz dostać zakaz przebywania z nieletnimi i spożywania alkoholu.

Gracja Kalibabka z „Top Model” ma prawie 30-tkę rodzeństwa. Zdradziła, czy ma z nimi kontakt

Miał jednak naruszyć warunki zawieszenia. W 2014 roku podobno został aresztowany razem ze swoim bratem za pobicie ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała. Miał został skazany na 5 miesięcy więzienia.