Dominic D’Angelica został wyrzucony z ostatniej edycji „Top Model” i był to największy skandal w historii programu. Okazało się, że mężczyzna w przeszłości został skazany za przestępstwo seksualne. Wydał oświadczenie i twierdził, że jest niewinny, jednak stał się mało aktywny w mediach społecznościowych. Teraz powrócił, aby złożyć życzenia obserwatorom.

Dominic D’Angelica wydał OŚWIADCZENIE: „Nie jestem przestępcą seksualnym”

Dominic D’Angelica składa życzenia i zapowiada, że zabierze głos

Dominic D’Angelica został skazany za seks z nieletnią dziewczyną. Otrzymał wyrok w zawieszeniu i złamał jego warunki, przez co kilka miesięcy spędził w więzieniu. Wiele osób jest oburzonych, że mając taką przeszłość marzy o karierze celebryty.

Dominic D’Angelica wrócił na Instagram. Matka jego ofiary REAGUJE na wideo, które zamieścił

Dominic twierdzi, że jest niewinny, jednak oprócz oświadczenia, nie zabrał głosu. Teraz zapowiada, że zrobi to przed Nowym Rokiem. Przy okazji złożył życzenia obserwatorom. Towarzyszy mu brat bliźniak Stefen.

Wesołych świąt, Merry Christmas (..) Kocham was. Oczywiście są pewne sprawy, o których muszę wam powiedzieć. Postaram się to zrobić jeszcze przed Nowym Rokiem, ale na tę chwilę chciałem wam życzyć wesołych świąt. Mam nadzieję, że spędzacie wspaniały czas z waszymi rodzinami i przyjaciółmi – powiedział.

Maja Staśko GRZMI na Piróga i Wolińskiego po skandalu z Dominicem D’Angelica

Czekacie na kolejne wyjaśnienia?

 

Dominic D'Angelica z bratem

Dominic D’Angelica z bratem fot. Instagram

Dominic D'Angelica składa życzenia

Dominic D’Angelica składa życzenia fot. Instagram