Gwyneth Paltrow zainwestowała właśnie w firmę produkującą napoje z marihuany należącą do Luke’a Andersona. Aktorka była niegdyś jego opiekunką, gdy ten miał zaledwie 2 lata.

Paltrow, eks Bena Afflecka wypowiedziała się na tema jego związku z J.Lo

Gwyneth Paltrow zainwestowała w firmę produkującą napoje z marihuany

Gwyneth Paltrow popiera markę Andersona – Cann związaną z konopiami indyjskimi. Te nie mogą być sprzedawane w rodzinnym stanie Nowy Jork, gdzie marihuana na rekreacyjny użytek jest nielegalna na mocy prawa federalnego:

Kiedyś zmieniała mi pieluchy, a teraz wspiera mnie w sprzedaży narkotyków – wyznał zabawnie Luke Anderson.

Do dwóch razy sztuka

Początkowo Gwyneth Paltrow nie chciała zainwestować w markę Cann. Jednak Luke Anderson nie poddał się i jakiś czas później uderzył do Paltrow raz jeszcze. Udało się! Zdobywczyni Oscara pomogła mu zebrać kapitał początkowy, stając się w tym roku największym inwestorem – celebrytą produktów marki Cann.

Paltrow pozwana na 5 mln dolarów za świecę o zapachu waginy

Obecnie jest wśród 30 znanych ambasadorów i inwestorów marki Cann, wśród których są Ruby Rose, Rebel Wilson, Darren Criss i Baron Davis.

Napój, który Luke Anderson wymyślił w 2019 roku wraz ze swoim partnerem biznesowym Jakem Bullockiem, mogą kupić tylko mieszkańcy: Arizony, Kalifornii, Illinois, Massachusetts, Rhode Island i Nevady. Na resztę stanów muszą poczekać aż zmieni się… prawo. Życzymy powodzenia!

Gwyneth Paltrow na Złotych Globach

Gwyneth Paltrow na Złotych Globach fot. Forum/Zuma Press