Gwyneth Paltrow (50 l.), założycielka Goop ogłosiła, że wystawia na Airbnb swój luksusowy domek gościnny w Montecito w Kalifornii. Tak, tam mieszka książę Harry i Meghan, a nawet Cameron Diaz czy Jennifer Aniston i Ellen DeGeneres. Aby „uczynić świat trochę mniej samotnym”, aktorka zaprasza jednego szczęśliwego fana i wybranego przez siebie gościa do pozostania w jej posiadłości wartej 5 milionów dolarów.

Airbnb oferuje pobyt w prawdziwym domku Barbie

Samotność jest stanem ludzkim, ale w ciągu ostatnich kilku lat zwiększona izolacja i brak wspólnoty sprawiły, że nasze życie stało się jeszcze bardziej podzielone […] Chociaż możemy zacząć jako obcy, mam nadzieję, że przy pysznym posiłku odnajdziemy powiązania i podobieństwa. Połóż się przy basenie, wybierz się na jedną z moich ulubionych wędrówek i oczywiście będziesz mieć łazienkę zaopatrzoną w moje ulubione produkty @goop, aby zapewnić naprawdę luksusowy pobyt, mówi Gwyneth Paltrow.

Dom Gwyneth Paltrow /Aribnb

Dom Gwyneth Paltrow /Aribnb

Zamieszkaj u Gwyneth Paltrow

W domku gościnnym, który zaprojektowała sama Gwyneth Paltrow, znajduje się opalany drewnem kominek, ogromna wanna, drewniane sufity i dobrze zaopatrzony bar. Co więcej, gość będzie miał okazję zjeść „kolację szefa kuchni” wraz z aktorką i jej mężem Bradem Falchukiem. W gratisie butelka wina z „winiarni” pary.

Domek ogrodowy królowej do wynajęcia na Aribnb

Fani mogą zapisać się na pobyt w domu gościnnym Paltrow 15 sierpnia o 10:00 czasu pacyficznego. Jednak właściwe doświadczenie odbędzie się 9 września. Ktoś chętny?!

Więcej informacji na temat „Pobytu inspirowanego Goopem u Gwyneth Paltrow” można znaleźć w ogłoszeniu Airbnb, w którym podano, że zwycięzca otrzyma również „sesję transcendentalnej medytacji z przewodnikiem” i „relaksujący dzień w spa”.

 

Gwyneth Paltrow na ściance

Gwyneth Paltrow/fot.Forum

Fot. : Mario Anzuoni / Reuters / Forum