Dakota Johnson (30 l.) hucznie świętowała swoje urodziny. Kobieta jest szczęściarą, gdyż wywodzi się z aktorskiej rodziny z tradycjami, co niewątpliwie ułatwiło jej start w branży filmowej. Dakota zorganizowała wystawne przyjęcie, na którym tłumnie zjawiły się największe gwiazdy Hollywood. Impreza odbyła się w Malibu na świeżym powietrzu.

Tę fryzurę Dakota Johnson podpatrzyła u Kim Kardashian? Za to suknia; GENIALNA!

Dakota Johnson obchodzi  30 urodziny

Jak zdradziło źródło z bliskiego otoczenia Johnson portalowi E! News, impreza odbyła się na otwartej przestrzeni i była urządzona w klimacie boho. Aktorka na przyjęciu pokazała się w eleganckim, białym kostiumie. Do tego założyła na nogi wysokie, czarne szpilki.

To była wielka impreza z białymi, balonowymi łukami biegnącymi po niebie. Mieli dużą scenę dla wykonawców i bar wypełniony najróżniejszymi alkoholami. Była też ciężarówka z lodami Van Leeuwen. Wystrój był bardzo w stylu boho z pierzastymi elementami wokół sceny – zdradziło źródło portalowi E!News

Jakiś czas temu plotkowano, o rzekomym kryzysie w związku pomiędzy aktorką a jej partnerem Chrisem Martinem.

Johnson i Martin przybyli na urodziny wspólnie i spędzili dużą część imprezy obok siebie. Chodzili witając się z gośćmi, cały czas trzymając się za ręce. Chris pieszczotliwie kładł ręką na plecach Dakoty. Wydawali się bardzo szczęśliwi -powiedział informator 

Ciekawym pomysłem było silent disco, każdy z uczestników imprezy dostał bezprzewodowe słuchawki i mógł tańczyć w rytmie muzyki. Chłopak aktorki, Chris zaskoczył solenizantkę tortem urodzinowym w kształcie jej ukochanego psa Zeppelin. Wszyscy goście odśpiewali „Sto lat” i zabawa rozkręciła się na dobre.

Kto został zaproszony na ślub Dakoty Johnson?

Dakota Johnson świętowała swoje 30. urodziny z chłopakiem Chrisem Martinem i jego byłą żoną Gwyneth Paltrow, która postanowiła na Instagramie opublikować zdjęcie obecnej dziewczyny byłego męża. Para żyje w przyjacielskich stosunkach, mało tego Gwyneth swojego czasu była odpowiedzialna za ratowanie związku aktorki z muzykiem. Dakota spędzała noc razem z mnóstwem gwiazd, w tym swoją matką Melanie Griffith, piosenkarką i naczelną skandalistką Miley Cyrus czy z koleżanką po fachu Kate Hudson. Wśród gości pojawił się również odrobinę ekscentryczny Robert Downey Jr.

Chcielibyście poimprezować z Dakotą Johnson?

ZOBACZ WIĘCEJ:

To DZIWNE czy normalne? Gwyneth Paltrow naprawia związek byłego męża z Dakotą Johnson

Dakota Johnson bez luki w zębach. Fani są zrozpaczeni!

Dakota Johnson wyjaśnia, dlaczego nie ma już przerwy między zębami; odpowiedź zaskakuje!

View this post on Instagram

Happy 30th birthday to this absolute gem 💙

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Dakota Johnson

fot.FORUM/Backgrid USA

Dakota Johnson

Dakota Johnson

fot.FORUM/Backgrid USA

Dakota Johnson

fot.FORUM/Backgrid USA

Dakota Johnson

fot.FORUM/Backgrid USA

Dakota Johnson

fot.FORUM/Backgrid USA