Justin Bieber wczoraj nabrał swoich fanów. Zasugerował, że jego żona, Hailey Baldwin jest w ciąży i wrzucił zdjęcie z USG. Gdy internaucie zaczęli wątpić i pisać, że to przecież żart prima-aprilisowy, Justin dorzucił drugą fotkę. Tym razem na zdjęciu była jego żona, Hailey Baldwin, leżąca na leżance i gotowa do badania.

Hailey Bieber przyłapali paparazzi. Trzyma się za brzuch, jakby była w CIĄŻY! (ZDJĘCIA)

Później okazało się, że na widocznym zdjęciu z USG był pies, a nie dziecko. To nie spodobało się jego fanom. W komentarzach pojawiła się spora krytyka. Tłumaczyli, że taki żart jest bardzo krzywdzący dla kobiet, które nie mogą zajść w ciąże, bądź poroniły.

Justin Bieber Instagram

Dzisiaj Justin Bieber znowu spotkał się z krytyką. Od paru dni piosenkarz reklamuje swoją markę odzieżowa Drew House. Natomiast tym razem przekroczył granice dobrego smaku. Opublikował na Instagramie stare zdjęcie Diddy’ego z Kim Porter i podpisał, że stylizacja rapera to właśnie jego linia ubrań – Drew House.

Natomiast Diddy pod tym zdjęciem wspominał swoją dziewczynę – Kim Porter, która została znaleziona martwa w swoim domu w listopadzie ubiegłego roku. Przyczyną śmierci było płatowe zapalenie płuc.

W komentarzach internauci pisali, aby Justin usunął to zdjęcie. Ich zdaniem to brak szacunku.

Usuń to zdjęcie. Didy podzielił się tą fotografią na pamiątkę swojej żony, a nie na promocję linii ubrań

Mam nadzieję, że to usuniesz. Brak szacunku dla Diddi’ego.

Hailey Baldwin jest coraz bardziej zmęczona zachowaniem Justina Biebera

Justin Bieber odpowiedział na zarzuty na Instagramie.

Znam ich i ich rodzinę. Nie mówcie mi, że ich lekceważę. Mam dla nich szacunek. Nie zdawałem sobie sprawy, że to zdjęcie jego żałoby po KP [red. Kim Porter], ale całkowicie to szanuję. Ale też szanuję, jak niesamowite jest to zdjęcie! Rozumiem sztukę. Fotografie są sztuką i tak się składa, że on ma na sobie identyczny strój, jak ten z mojej linii odzieży. Pomyślałem, że to naprawdę fajne.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

If U thought it was April fools

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)