Hailey Bieber (23 l.) ma co świętować. Modelka miała pracowity rok. Wzięła ślub kościelny z Justinem Bieberem (25 l.) a także została twarzą marki Calvin Klein i brała udział w globalnej kampanii firmy. Wygląda na to, że Hailey w tym roku nie urządzi ekstrawaganckiego przyjęcia. Modelka chciała spokojnie spędzić urodziny a jej mąż zadbał o wszystko.

W takim makijażu Hailey Bieber jeszcze nie wiedzieliście. Modelka wygląda jak prawdziwa kocica!

Hailey Bieber jest za bardzo zmęczona, by urządzić imprezę urodzinową

Modelka urodziny świętowała 22 listopada. Dzień zaczęła od treningu na siłowni, by później skupić się na świętowaniu. W nowym wywiadzie dla Highsnobiety Hailey zdradziła, dlaczego nie ma planów na wielką imprezę.

To mój rok jordański – powiedziała. Mam 23 lata i wpadłam na pomysł, zorganizowania imprezy o temacie głównym związanym z Michaelem Jordanem. Wszyscy będą musieli nosić coś związanego z koszykarzem. Ale jestem po prostu zbyt zmęczona, żeby zorganizować przyjęcie – powiedziała Hailey

Hailey spędziła spokojny wieczór z mężem w domu. Pokazała  na swoim Instagramie tort a także prezenty i podzieliła się mnóstwem wiadomości i życzeń, które otrzymała od fanów i przyjaciół: w tym Kendall Jenner, Kris Jenner czy Gigi Hadid.

Justin Bieber zdradził, kiedy chce mieć dzieci z Hailey!

Justin tego dnia chciał sprawić, by jego żona czuła się wyjątkowo. Wokalista na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie, które opatrzył wzruszającym opisem. Dodał również, że chce mieć dzieci z Hailey w następnym roku! 

Wszystkiego najlepszego babes! Sprawiasz, że chcę być lepszy każdego dnia! Podniecasz mnie pod każdym względem. W przyszłym sezonie BABIES – napisał mąż modelki

Szykują się wielkie zmiany w rodzinie Bieberów.

Hailey Bieber

Fot.FORUM/X17

Hailey Bieber

Fot.FORUM/X17

Fot.FORUM/X17

ZOBACZ WIĘCEJ:

Hailey Bieber w odważnej stylizacji BEZ stanika. Wiedzieliście, że ma kolczyk w TYM miejscu? (ZDJĘCIA)

Hailey Bieber podniosła bluzę i pokazała wyćwiczone mięśnie brzucha

Nonszalancki Justin Bieber z Hailey w szampańskim humorze idą na gwiazdorską imprezę urodzinową (FOTO)

Hailey Bieber

Fot.Instagram/haileybieber

Hailey Bieber

Fot.Instagram/haileybieber

Hailey Bieber

Fot.Instagram/haileybieber