Wygląda na to, że książę Harry i Meghan Markle nie zostali zaproszeni na przedpogrzebowe przyjęcie królowej Elżbiety II w Pałacu Buckingham. Na to samo przyjęcie, na które podobno BYLI zaproszeni. Tak przynajmniej wynika z nowego raportu brytyjskiego Telegraph.

Przyłapana! Księżna Kate rzuca „lodowate” spojrzenia Meghan

Początkowo para otrzymała zaproszenie na wielkie wydarzenie zorganizowane przez króla Karola III i królową małżonkę Camillę dla światowych przywódców i zagranicznych członków rodziny królewskiej. Ale najwyraźniej zostali teraz poinformowani, że mile widziani są tylko „pracujący brytyjscy członkowie rodziny królewskiej”.

Nie było jasne, dlaczego Harry (38 l.) i Markle (41 l.) byli w ogóle zaproszeni na to wydarzenie, do tego okazuje się, że królewscy doradcy nalegali, by kalifornijska para nie brała w nim udziału.

Meghan i Harry jednak wykluczeni

Para ponoć „wydawała się zdziwiona” zamieszaniem. Prezydent Joe Biden, Andrzej Duda i prezydent Francji Emmanuel Macron są wśród setek głów państw, którzy przyjadą do Londynu przed poniedziałkowym pogrzebem.

Księżna Kate tak okazuje oddanie Elżbiecie II, „To hołd dla królowej”

Meghan Markle i książę Harry od jakiegoś czasu przebywają w Wielkiej Brytanii, opłakując królową wraz z resztą rodziny królewskiej. Para ponownie witała się z tłumem i tak jakby „wykonywała pracę” pracujących monarchów.

Nie obeszło się jednak bez złamania protokołu. Należy przypomnieć, że okazywanie uczuć w miejscach publicznych i podczas takich uroczystości było „naruszeniem” protokołu. Chodziło o trzymanie się za ręce.