Iga Świątek (19 l.) od czasu zwycięstwa w wielkoszlemowym turnieju Rolanda Garrosa jest na językach wszystkich. Młoda tenisistka zapisała się na kartach historii jako pierwsza polska zwyciężczyni French Open. Stacje telewizyjne biją się o wywiad z następczynią Agnieszki Radwańskiej. Co ciekawe, Iga pojawiła się na żywo w dwóch programach naraz. Gdzie rzeczywiście wystąpiła na żywo?

Monika Olejnik zapytała Igę Świątek o MIŁOŚĆ. Tenisistka odpowiedziała na prywatne pytanie

Iga Świątek w dwóch miejscach naraz

O Idze Świątek pisze teraz cały świat. Polka po wygranej turnieju Rolanda Garrosa została dumą narodową w tenisie. 19-latka mimo młodego wieku pokazała niesamowitą wolę walki i klasę.

Iga Świątek to następczyni Agnieszki Radwańskiej? Jej kariera i życie prywatne

Sportsmenka w środowy wieczór była gościem dwóch programów telewizyjnych. Wystąpiła u Moniki Olejki w „Kropce nad I”, a także pojawiła się w TVP Info, gdzie udzieliła wywiadu Danucie Holeckiej w „Gościu Wiadomości”.

Przed emisją programów obie stacje zapowiadały występ tenisistki na antenie, przypominając na Twitterze wieczorny wywiad z zwyciężczynią French Open. Internauci szybko zwrócili uwagę, że konkurencyjne stacje nadają programy w tym samym czasie i zrodziło się pytane, gdzie Iga naprawdę wystąpiła „na żywo”?

View this post on Instagram

#kropkanadi Świetna maturzystka w dniu nauczyciela👏👏”Powrót do Polski, która nagle mnie rozpoznaje, jest bardzo wymagający i jest to dla mnie coś nowego, rzecz do której muszę się przyzwyczaić – mówiła w "Kropce nad i" Iga Świątek, zwyciężczyni wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. Jak dodała, mimo zwycięstwa "nadal czuje się Igą"👏👏👏😊 Iga dziękuję za rozmowę🙂#igaswiatek #sport #kultura #tenis #sukces Szanujmy utalentowanych! #respect #szacunek #nauczyciele #uczniowie #owacjedlanauczycieli #wolnemedia #monikaolejnik #tvn24 #eurosportpl #eurosport #player #faktytvn #wstajesziwiesz @tvn24.pl @faktytvn @p_krasko @eurosportpl @eurosport @player.pl @rolandgarros #jazdaiga

A post shared by Monika Olejnik (@monikaolejnik_official) on

Iga Świątek w dwóch stacjach telewizyjnych jednocześnie?

Widzowie TVP Info, jak i TVN 24 oglądali w tym samym czasie antenowym wywiad z Igą Świątek. Fani zauważyli, że niemożliwe jest, by Iga się rozdwoiła i udzieliła wywiadu w obu miejscach jednocześnie.

Słuchajcie, dzisiaj w TVP Info zapowiadano, że gościem 'Wiadomości' będzie Iga Świątek, a ja tu słyszę, że o tej samej godzinie Iga Świątek będzie gościem Moniki Olejnik w 'Kropce nad i'. Możecie mi powiedzieć jak to możliwe? – napisała jedna z użytkowniczek Twittera.

Okazuje się, że wywiad dla TVP Info musiał być nagrany z wyprzedzeniem. Danuta Holecka prowadziła program na żywo zadając pytania tenisistce, na które odpowiedzi były nagrane wcześniej.

Ale jak to – Holecka na żywo prowadzi 'Wiadomości' i potem na żywo zadaje pytania, na które odpowiedzi nagrano wcześniej? – czytamy na Twitterze.

Świątek na żywo wystąpiła w programie Olejnik. Internauci zarzucili stacji TVP wprowadzanie widzów w błąd.

Oglądaliście te wywiady?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Iga Świątek zdradziła na co WYDA wygraną. Zaskakujące plany

Iga Świątek wygrała nie tylko Roland Garros, ale i zakład z trenerem. „Miałem przeczucie, że to może się wydarzyć”

Krzysztof Jackowski o finale Roland Garros 2020. Iga Świątek będzie mieć problemy?

Iga Świątek na korcie.

Iga Świątek, fot.Forum/Zuma Press.

Iga Świątek dumna z wygranej.

Iga Świątek, fot.Forum/Reuters.