W ostatnich dniach niezwykle głośno jest o tenisistce Idze Świątek, która dzięki swoim sukcesom przez wiele osób jest już nazywana następczynią Agnieszki Radwańskiej. Czy Polka może liczyć na kolejny sukces? Wygra finał turnieju Roland Garros? Swoimi przemyśleniami na ten temat podzielił się jasnowidz, Krzysztof Jackowski.

Iga Świątek to następczyni Agnieszki Radwańskiej? Jej kariera i życie prywatne

Krzysztof Jackowski o finale Roland Garros 2020

Iga Świątek we French Open pokonała już m.in. Simonę Halep, a w miniony czwartek wygrała półfinał turnieju, pokonując Nadię Podoroską. Przed Igą jeszcze jeden ważny, bo finałowy mecz, w którym zmierzy się z Sofią Kenin. Ma szansę na wygraną? Krzysztof Jackowski przewidział wynik finału i twierdzi, że Iga Świątek będzie miała więcej problemów niż dotychczas, ale ostatecznie zwycięży!

Ja mam wrażenie, że Polka ma dużą szansę. Moje odczucie jest takie: wygra pierwszego seta, drugiego wygra jej rywalka, zaś ten decydujący set będzie niezwykle emocjonujący i dosyć długi, ale ostatecznie po zwycięstwo sięgnie Iga Świątek. Życzę jej tego z całego serca – zdradził w rozmowie z portalem sport.se.pl .

ZOBACZ TEŻ:

Krzysztof Jackowski o nachodzącej zimie: Będzie inna niż wszystkie. Nie z powodu pogody

Słynny Jasnowidz – Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przepowiednią na temat koronawirusa

Iga Świątek wygrała z Simoną Halep

Iga Świątek wygrała z Simoną Halep fot. Reuters / Forum

Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 "Pytanie na sniadanie" - Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski/fot. AKPA