Agata Rubik (33 l.) jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zaraża pozytywną energią i prezentuje swoje luksusowe życie z Piotrem Rubikiem i dwójką dzieci: Heleną i Alicją.

Agata Rubik i Piotr Rubik w Dzień Dobry TVN

Agata i Piotr Rubik świętują 12. rocznicę ślubu. Ale się ZMIENILI!

Agata Rubik i Piotr Rubik wybrali się w weekend do „Dzień Dobry TVN”. Zabrali też ze sobą córki i opowiedzieli o tegorocznych świętach.

Zazwyczaj przed świętami pakowaliście walizki i jechaliście w bardzo ciepłe tereny. Te święta będą inne – zaczęła wywiad Paulina Krupińska.

Agata Rubik przyznała, że co roku na święta wyjeżdżała na wakacje, a teraz był to dla niej lekki szok, że muszą zostać w domu, ale nie odbierają tego negatywnie.

Agata Rubik w obszernej sukience myśli o powiększeniu rodziny? „Stylówka na trzecie dziecko”

Z kolei Piotr Rubik tłumaczy, że nie ważne gdzie, ale ważne z kim:

To, że nie jedziemy do Australii… Są rzeczy ważniejsze po prostu. No fajnie jest być w ciepłych krajach, bo lubimy podróżować, ale to nie znaczy, że te święta jakieś będą gorsze. Tak naprawdę ważne jest, żeby być z bliskimi i żeby być z rodziną. (…) Miejsce to jest detal – powiedział w Dzień Dobry TVN Piotr Rubik.

Agata Rubik pokazuje POŚLADKI w bikini: „Ponoć na Instagramie najlepiej rozchodzą się gołe tyłki”

Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała występ państwa Rubików w śniadaniówce. Udostępniła tweeta, który drwi z wywiadu w „Dzień Dobry TVN”:

Widziałam to. Przypadkiem. Kara za skakanie po kanałach.
I pomyślałam sobie dużo niecenzuralnych słów na temat zawartości głów co poniektórych, ich wyczucia obciachu i żenady. Ale pomyślałam, ze po prostu zamieszczę to – napisała Karolina Korwin-Piotrowska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Dzień dobry TVN

Agata Rubik i Piotr Rubik. Fot. AKPA/AKPA

Rubikowie

Agata Rubik i Piotr Rubik. Fot. AKPA/AKPA