Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) i Rafał Szatan (32 l.) w końcu potwierdzili, że spodziewają się narodzin dziecka. Plotki o ciąży aktorki pojawiały się mnóstwo razy, szczególnie w ostatnich miesiącach. Zdjęcie z ciążowym brzuchem rozwiało wszelkie wątpliwości.

Barbara Kurdej-Szatan boi się o swoją przyszłość przez koronawirusa, „Mam nadzieję, że szybko skończy się ten koszmar”

Barbara Kurdej-Szatan o szczegółach porodu

Aktorka jest już w 5. miesiącu ciąży. Choć przez ten czas nie mówiła o ciąży, to teraz, kiedy informacja jest oficjalna, Kurdej-Szatan otworzyła się w rozmowie z magazynem „Party”. Celebrytka wyznała, że dopiero teraz jest na tyle spokojna o ciążę, że odważyła się podzielić radosną nowiną. Basia zdradziła też, że już zaplanowała poród, do którego zostało jeszcze sporo czasu.

Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy – wyznała.

Basia Kurdej-Szatan sama zrobiła hybrydy na kwarantannie. Pochwaliła się efektem

Czy Rafał Szatan będzie przy porodzie?

Basia Kurde-Szatan dodała też, że chciałaby, żeby przy porodzie był także obecny jej małżonek. Ma nadzieję, że za kilka miesięcy będzie to możliwe i razem będą przy narodzinach dziecka.

Bardzo bym chciała, żeby Rafał był ze mną także podczas drugiego porodu. Obecnie tatusiowie nie mają wstępu na porodówki, nie mogą odwiedzać swoich partnerek i dzieci w szpitalu. Oboje mamy jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni – dodała.

ZOBACZ TEŻ:

Maja Hyży zdradziła, co uwielbia w swoim partnerze. Opowiedziała też o ciąży: zero dolegliwości, zero minusów

Lara Gessler jest w ciąży. Córka Magdy Gessler pokazała duży brzuszek!

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Wydał ją prezenter telewizyjny