Nadszedł ten moment, na który czekało wiele osób. Po długiej przerwie, zostały otwarte zakłady fryzjerskie i kosmetyczne. Wiele osób od razu, 18 maja, odwiedziło salony piękności, by odświeżyć swój wygląd. Wizytę u fryzjera ma już za sobą Joanna Koroniewska, która pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Joanna Koroniewska pokazała swoją 11-letnią córkę: Takie same oczy macie

Joanna Koroniewska odwiedziła fryzjera

I się zaczęło. Wiele osób zarzuciło aktorce, że ta złamała zakaz używania telefonu w zakładzie fryzjerskim. Niestety, choć salony piękności znów są otwarte, to teraz wizyta w nich wygląda nieco inaczej. Są nowe zasady i zakazy. Jedne z nich zabrania używania telefonów komórkowych.

Kiedy internauci zobaczyli na profilu Koroniewskiej zdjęcia zrobione telefonem, od razu zaczęli dopytywać, czy ją nie obowiązują zasady i zakazy.

  • A ponoć nie wolno telefonów używać. Halo, milicja! Proszę przyjechać na Instagrama.
  • A to teraz można używać telefonów u fryzjera? Miał być zakaz chyba?
  • Jak to jest, że ponoć obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych podczas wizyt u fryzjera czy kosmetyczek? Czy są równi i równiejsi?
  • A co z zakazem korzystania z telefonów? – czytamy.

Joanna Koroniewska SPRZĄTA w koronkach i szpilkach: Ale ogień, aż ISKRY lecą

Joanna Koroniewska złamała zakaz?

Aktorka nieco się zdenerwowała tymi komentarzami, bo nie wszyscy przeczytali opis do zdjęć. Joanna Koroniewska wyjaśniła w nim, że to nie była zwykła wizyta w salonie fryzjerskim.

To przygotowania do sesji zdjęciowej bez udziału osób trzecich – napisała.

Mimo zamieszczonego opisu i tak upominała internautów w komentarzach, żeby przeczytali ze zrozumieniem jej post. Dodatkowo głos zabrał też mąż aktorki, Maciej Dowbor.

  • Proszę czytać do końca i ze zrozumieniem.
  • Proszę przeczytać opis- to nie jest zdjęcie z publicznie otwartego salonu. Backstage sesji. Ściskam – tłumaczyła aktorka.
  • To jest backstage sesji zdjęciowej w zamkniętym salonie. Nie ma innych klientów. I zdjęcia są elementem ich pracy. Wiec wszystko zgodnie z przepisami – dodał Dowbor.
View this post on Instagram

Przygotowania do #domówkaudowborów pełną parą!!! 💇‍♀️🔥🔥🔥A ponieważ dzisiaj oprócz gościa specjalnego @katarzyna_dowbor_official, która to mam cichą nadzieję skarci mego męża a swojego syna a ja poczuję DZIKĄ satysfakcję, (😂🤦‍♀️🙏) odwiedzi nas cudowne MŁODE małżeństwo- @majabohosiewicz i @stary_dzidziutkow !! 😂😂😂🤪🙌Będzie się działo!!!! Tęskniliście?!? Spokojnie, na paznokcie i kosmetyczkę JESZCZE się nie załapałam a więc spokojnie, znowu nie będę na tip top. 😂😂😂🙌 #dowborybehappy #powercouple #zapraszamy #☘️ USPOKAJAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MARTWIĄCYCH SIĘ O ZŁAMANIE ZAKAZU- TO PRZYGOTOWANIA DO SESJI ZDJĘCIOWEJ BEZ UDZIAŁU OSÓB TRZECICH.

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Koroniewska zaliczyła mega wtopę na Instagramie

Maciej Dowbor postanowił zadbać o włosy żony. Musicie to zobaczyć!

Joanna Koroniewska w BIKINI: Na taki widok mężowi może palma odbić

Joanna Koroniewska z kwiatami

Joanna Koroniewska/fot. AKPA

Joanna Koroniewska na ściance

Joanna Koroniewska/fot. AKPA