Joanna Koroniewska (41 l.) i Maciej Dowbor (41 l.) podczas epidemii nie tracą pogody ducha. Poprawiają humor internautów zabawnymi zdjęciami i filmikami. Tym razem postanowiła wystroić się do odkurzania. Fani są zachwyceni jej figurą.

Fani oburzeni, bo Joanna Koroniewska kwarantannę przechodzi na wesoło: „Papa hejterze”

Joanna Koroniewska sprząta w koronkach

Wiele z nas podczas epidemii nie wychodzi z wygodnych dresów, rezygnujemy z makijażu czy ułożonych włosów. Joanna Koroniewska również stawia na domowe stylówki, jednak tym razem postanowiła zaszaleć i wystroić się do sprzątania.

A może ubiorę się w jakąś sukienkę od projektantów i troszkę poodkurzam?!? 👌✌️😂😂🤥 – zapytała na Instagramie.

Fanom spodobał się ten pomysł, więc na następnym zdjęciu pokazała się w koronkowej kreacji od duetu Paprocki&Brzozowski, szpilkach i z… odkurzaczem.

Panie i Panowie!!! Najnowsza KOLEKCJA @paprockibrzozowski w NOWYCH okolicznościach wymaga od NAS wszystkich NOWEJ oprawy!! 🙌👌✌️🔥 Nawet podczas tak prozaicznych czynności mogę się poczuć jak GWIAZDA. ✨ Obym tylko szybko nie spadła. 😂😂😂😂🥱🤫 W takim wydaniu NAWET @maciej_dowbor chce mi pomagać.😂😂✌️🤫Ciekawa jestem dlaczego. 😂😂🤭 – napisała.

Joanna Koroniewska sprząta w mini i szpilkach:

  • Ale ogień, aż iskry lecą 😘❤️🔥

  • Aż mnie zatkało mój chłop chce tak jutro. Ale nie mam Paprockiego a mój najnowszy zakup to wiosenny płaszcz🤣

  • Bosko ❤️ide się przebrać do mycia podłóg w moja najlepszą kieckę😂😂😂 – komentują gwiazdy i fani.

Joanna Koroniewska w BIKINI: Na taki widok mężowi może palma odbić

Też macie ochotę wystroić się chociaż od czasu do czasu mimo siedzenia w domu?;)

View this post on Instagram

Jakie czasy taka produkcja. 😂😂😂 Dobrze, że chociaż sukienka jest #highlife !!! Czytaj mega cudowna od @paprockibrzozowski!! ✌️🙌 Pomogła mi w tym wiekopomnym dziele także moja osobista asystentka, która rownież założyła kolekcję rzeczonych wcześniej projektantow – wprawdzie z kolekcji sprzed kilku sezonów, ale nadal moim skromnym zdaniem się broni a poza tym na niej NIC nie wygląda światowo. 😶😂😂🥴👌 I jeszcze weszła w rozmiar S!!! Z czego jest niezmiernie dumna. 👌🙌✌️Dziś z nami na #domówkaudowborów super PARA- myślę nawet, że lepsza od nas bo dodatkowo mają znanego psa!!!! Tak więc do zobaczenia! ✌️❤️🔥🙌 Będą z nami @zborowskazofia @w_kracze i @wieska_my_life_after_adoption !!! Godz. 22.00!! A już teraz zapraszamy na świeżutki nowy odcinek na naszym kanale Dowbory Be Happy. Link w BIO. #dowborybehappy #tiktok #jakaŻONAtakiMĄŻ #ZAPRASZAMY Jeśli będzie problem z połączeniem przeniesiemy się na Facebooka!!! Nie damy się 🔥🙌💥✌️

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Joanna Koroniewska w mini

Joanna Koroniewska w mini fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Koroniewska na plaży

Joanna Koroniewska na plaży fot. Podlewski/AKPA