Maffashion ma za sobą ciężką końcówkę 2022 roku, gdy w atmosferze skandalu rozstała się z ojcem swojego dziecka, Sebastianem Fabijańskim. Choć celebrytka za wszelką cenę starała się nie komentować afery, tak czy inaczej została wciągnięta w jedną z większych dram show-biznesu. W tym samym czasie gdy Sebastian Fabijański i Rafalala udzielali wywiadów, Maff zniknęła z social mediów, a gdy wróciła pierwsze, co rzuciło się w oczy wielu fanom był nieopisany smutek i zmęczenie w jej oczach. Sama Maffashion jakiś czas później zorganizowała Q&A, w którym przyznała, że cała sytuacja nadwyrężyła jej siły, jednak powoli staje na nogi.

Maffashion świętuje 35. urodziny! Pamiętacie jej początki z 2009? (ZDJĘCIA)

Maffashion zdradza jak zgubiła zbędne kilogramy

Teraz w nowym Q&A jeden z internautów zauważył, że od jakiegoś czasu Maffashion wyraźnie schudła i postanowił zapytać o tajniki jej metody na pozbycie się zbędnych kilogramów: „Jak zrobiłaś, że tak szybko schudłaś? Ja nie mogę nawet kg” – napisał. Jak się jednak okazuje, powodem utraty kilogramów były… problemy zdrowotne i stres:

Ale kiedy? Po ciąży? Ostatnio straciłam dużo zdrowia i kilogramów z powodu stresu. To nie jest super dieta. Nigdy NIE polecam – odpisała Maffashion.

Jednocześnie influencerka dodała, że poza okresem ciąży, jej waga przez całe życie raczej stoi w miejscu:

Natomiast całe życie moja waga nie przekroczyła 51 kg. Jedyny wyjątek ciąża. Wtedy przytyłam 16 kg. Systematycznie waga wracała do normy.

Jej odpowiedź przywołała następne pytanie, tym razem o jej samopoczucie i zapytano Maff czy jest szczęśliwa, na co ta odparła:

Dużo takich pytań. Jestem! Aktualnie baaaardzo! Wszystko się ładnie układa, zawodowo i prywatnie. Wiadomo bywają lepsze i gorsze dni, momenty… Natomiast patrząc na to jak moje życie obecnie wygląda. Jestem turbo happy.

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

Maffashion marzyła o trójce dzieci. Zdradziła czy planuje kolejną ciążę

pasekkozak