W sierpniu informowaliśmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan będzie prowadzącą kolejnego programu telewizyjnego.Celebrytka będzie na wizji wracać do formy sprzed ciąży. Nagrania w toku, a Gosia twierdzi, że wcale nie chudnie!

Małgorzata Rozenek na rodzinnym spacerze. Teraz widać, jaki Henio jest podobny do swojej BABCI!

Małgorzata Rozenek-Majdan narzeka, że nie chudnie

Małgorzata Rozenek przytyła w ciąży 20 kilogramów i na oczach widzów chce schudnąć. Celebrytka nad swoją sylwetką pracuje już od jakiegoś czasu, co oczywiście dokumentuje w mediach społecznościowych. I choć nie brakuje pozytywnych komentarzy odnośnie figury Małgorzaty, to ona smuci się, że wcale nie chudnie!

Kolejny dzień na planie „Rozenek Cudnie Chudnie” dla @tvnstyle_official. Problem w tym, że Rozenek jakoś cudnie NIE chudnie. A co u Was? Bo ja mam dziś jakiś beznadziejny dzień – napisała.

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie USUNIĘTEGO wpisu odnośnie decyzji TK

Po smutnym wyznaniu celebrytki znów posypały się miłe komentarze i słowa wsparcia. Nawet koleżanka ze stacji, Dorota Szelągowska, postanowiła dodać Małgosi nieco otuchy.

Jak Cię ostatnio widziałam, to byłaś tak chuda, że mogłabym Cię wynieść z planu w kieszeni kurtki. W drugiej byłyby kosmiczne kozaki… – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


ZOBACZ TEŻ:

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek AWANTURA o dietę Henia

Różowa Małgorzata Rozenek marznie w imię mody. Jej torebka kosztowała FORTUNĘ

Małgorzata Rozenek w galeii

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan w wysokich sandałkach na szpilce

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA