Natalia Siwiec to szczęśliwa mama dwu letniej Mii. Dziewczyna rośnie na oczach całej Polski. Na social mediach Natalii dziewczynka pojawia się bardzo często – pojawił się nawet pomysł, żeby założyć profil na Instagramie Mii Raduszewskiej.

Natalia Siwiec pokazała FAŁDKI na brzuchu. Fanki w szoku: niekorzystnie, brzydko

Natalia Siwiec zabrała Mię do ZOO

Natalia Siwiec zabrała córeczką do pobliskiego ZOO. Niestety niewinna relacja na profilu Natalii zamieniła się w prawdziwą burzę w Internecie. Bardzo wielu Internautów zarzuca jej, że dała zły przykład córce i swoim obserwatorom, organizując wycieczkę w takie miejsce…

screen Instagram: Natalia Siwiec

Pani Natalio, jest Pani osobą publiczną i ma Pani niejako wpływ na innych. Super, że dla Pani to frajda chodzić w taie miejsca jak to pożal się Boże zoo i jeszcze promowanie go. Przecież zwierzęta tam są schorowane, zamknięte w ciasnych klatkach, gdzie mogą przejć tylko kilka kroków. One powinny żyć na wolności. To jest dramat tych zwierząt i nigdy nie zrozumiem jak ludzie mogą mieć frajdę z patrzenia na ich cierpienie. Dopóki będą chodzili ludzie i wydawali na to kasę, dopóty te biedne zwierzęta będą przechodziły gehennę – napisała jedna z Internautek.

Natalia Siwiec bardzo odpowiedziała na zarzuty swojej fanki:

OMG! Tak wyglądała Natalia Siwiec na pierwszych ściankach

nie mogę się z tobą zgodzić. Kocham zwierzęta tak samo jak ty i wiem, że w dzisiejszych czasach zoo jest bardzo dobrym miejscem dla zwierząt( to na pewno takim jest co można było zauważyć na filmikach).Warunki i zasady przyjmowania zwierząt już dawno się zmieniły. Musza być stworzone specjalne warunki do tego by było im dobrze. Pewnie zwierzętom byłoby lepiej w naturze, ale to już nie jest ta natura, o której tak marzą obrońcy zwierząt. Niestety, liczba zwierząt maleje, mnóstwo ich wybijają kłusownicy:(W zoo wiele gatunków może się zachować i godziwie dożyć starości. A ludzie którzy je odwiedzają zapewniają im godziwe życie. Oczywiście nic nie jest idealne, ale na pewno nie złe. Los zwierząt hodowanych na ubój czy zwierząt w cyrku to dopiero coś godnego litości i z tym należy walczyć – odpisała Natalia na zarzuty.

Co sądzicie?

Sonda

poll-violet

Czy Internautki miały rację upominają Natalię Siwiec, by nie pokazywać wycieczek do ZOO w Internecie?