Natalia Siwiec niedawno podzieliła się smutnym nagraniem – jej córka Mia była bardzo smutna, gdy rozmawiały o tym, że odszedł ich pies, Gucio. Internautka zaczęła obwiniać o to modelkę. W jej obronie stanęła Blanka Lipińska.

Córka Natalii Siwiec ROZPACZA po Guciu. Nie uwierzycie, co zrobiła!

Internautka obwinia Natalię Siwiec o śmierć psa

Po tym, jak do sieci trafiła wiadomość o śmierci psa, internautka zaatakowała Natalię:

Siwiec pieska miała na pokaz, a udawanie uczuć do pieska było żenującą zagrywką. Odkryłam to w momencie, gdy w podobnym czasie nasze pieski miały zabieg wstawienia stentu do tchawicy. Piesek miał zapadalność tchawicy najgorszego stopnia, czyli się dusił. Ona niestety zgłosiła się za późno. Za jakiś czas wysłannik (zgarbiony koleś) przyniósł pieska w kocyku, a doktor ledwo pieska uratował. Stałam obok i słyszałam, jak koleś podawał jej dane w recepcji, mówiąc, że to nie jego piesek, a on tylko miał go przynieść i zostawić. Chciał to zrobić na recepcji, ale kazano mu zejść na szpital. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że o psiaka nikt nie dbał ani przed zabiegiem, ani tym bardziej po. Po tak ważnym i bolesnym zabiegu pies nie dostawał leków, inhalacji itp., co udało mi się usłyszeć. Mówił, że był pod opieką jakichś starszych ludzi– napisała w komentarzu pod postem na facebooku portalu Pudelek.

Dalej kontynuuje:

Oczywiście Siwiec wtedy balowała za granicą i w tyłku miała fatalny stan psiaka, myśląc, że to zabawka, której można wymienić baterie. Patrząc na fakt, że wiecznie była za granicą, byłam pewna, że umrze szybko i w mękach. Psiak cierpiał, a nikt do zaleceń się nie stosował.

Blanka Lipińska wspomina pracę z Natalią Siwiec. Pokazała PRAWDĘ o sesjach zdjęciowych

Natalia Siwiec z Guciem

Natalia Siwiec z Guciem fot. Kurnikowski/AKPA

W obronie Natalii szybko stanęła jej siostra, Malwina. Okazało się, że piesek odszedł już wcześniej, nie wtedy, gdy celebrytka była na wakacjach.

Jeśli już podsłuchiwałaś i analizowałaś każde zdanie wypowiedziane przez ludzi w klinice to mogłaś zrobić to bardziej rezolutnie. Gucio przez długi czas był na silnych lekach, dbała o niego systematycznie cała rodzina, która mieszkała z Natalią. Jego stan pogorszył się w przeciągu kilku dniu, trafił do Kliniki, w której spędził kilka tygodni pod stałą kontrolą. Operacja nie powiodła się, żaden lekarz nie widział już szans na przeżycie. Odszedł kilkanaście dni po zabiegu. Było to kilka miesięcy temu. Trauma dla nas wszystkich.

Blanka Lipińska tłumaczy, dlaczego zmieniła wygląd auta i tym samym pozbyła się prezentu od Barona: Ja się po prostu bałam

Blanka Lipińska broni Natalii Siwiec

Całą sprawę skomentowała również dobra koleżanka Natalii, Blanka Lipińska.

Ludzie są podli i bez serca! Jak straszne i nudne musi być wasze życie!!! Wiele lat patrzyłam, jak Natalia opiekuje się Guciem, jak dba o niego, a przede wszystkim KOCHA!  (…) Pamiętam jego ostatnie dni, był już bardzo wiekowy i okrutnie chory. Serce się krajało, bo nikt nie mógł mu pomóc, a największą rozpacz przeżyła Natalia, która była kompletnie bezradna… ale wiadomo ludzie wiedzą lepiej… co za chora mentalność.

 

Blanka Lipińska broni Natalii Siwiec

Blanka Lipińska broni Natalii Siwiec fot. Instagram:blanka_lipinska

Natalia Siwiec z pieskiem Guciem

Natalia Siwiec z pieskiem Guciem fot. Gałązka/AKPA

Blanka Lipińska w kręconych włosach.

Blanka Lipińska w kręconych włosach, fot.Instagram/blanka_lipinska/