Do kin trafi niedługo film Fighter z Mikołajem Roznerskim i Piotrem Stramowskim. Wczoraj w sieci pokazano plakat zapowiadający produkcję. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Piotr Stramowski POBIŁ SIĘ z Mikołajem Roznerskim!

Twórcom plakatu dostało się za przesadę w stosowaniu Photoshopa. Internauci piszą na forach, że Stramowskiemu i Roznerskiemu dorobiono mięśnie na klatach. Hmm… Pamiętamy fotki Stramowskiego, które pokazywał na swoim IG i nie wydaje się nam, żeby grafik miał tu zbyt wiele pracy.

Fanom Stramowskiego nie spodobało się też dość proste ujęcie tematu na plakacie. Internauci krytykowali formę grafiki.

Kino świat zawsze fascynował mnie konsekwencją w wypuszczaniu fatalnych plakatów. Tym razem również nie zawiedli 🙄 szkoda, ale życzę powodzenia z filmem ✊🏻 – napisał fan aktora na jego profilu.

Stramowski doprowadził DO SZAŁU swoją sąsiadkę. Kompletny brak kultury?

Stramowski odpowiedział rzeczowo. Stwierdził, że plakat nawiązuje do plakatów reklamujących gale sztuk walki. Dodał, że jego zdaniem nie jest to zła robota:

mniej więcej tak wyglądają plakaty reklamujące gale sztuk walki. Nie uważam, żeby plakat był zły. Przedstawiamy pewien świat, który wygląda inaczej niż ten do którego przywykliśmy na co dzień – odpisał.

Stramowski dodał też, że krytyka w Polsce jest rzeczą powszechną i naturalną, ale wypadałoby wesprzeć twórców filmu w początkowym okresie promocji, zamiast krytykować dla zasady:

W ten projekt ekipa włożyła na prawdę masę serca i energii i jako osoba z branży filmowej uważam powinnaś wiedzieć jak ważne jest w takim momencie wsparcie, zwłaszcza na początku dystrybucji, zwłaszcza w tym kraju… – zakończył aktor.

Co Mikołaj Roznerski najbardziej ceni w swojej dziewczynie?

Uważacie, że krytyka jest tym razem przesadzona?

scena z: Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Mikołaj Roznerski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Mikołaj Roznerski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA