Irena Santor to polska piosenkarka, która na scenie występuje od 1951 roku. Zaczynała jako solistka Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”, jednak w 1959 roku rozstała się z zespołem i rozpoczęła solową karierę estradową. Na przestrzeni lat stworzyła wiele przebojów, w tym „Embarras”, „Maleński znak”, „Powrócisz tu”, „Tych lat nie odda nikt” czy „Już nie ma dzikich plaż”. Stworzyła też wiele duetów muzycznych z największymi polskimi gwiazdami, między innymi z Mieczysławem Foggiem, Edytą Górniak, Krzysztofem Cugowskim, Zbigniewem Wodeckim, Katarzyną Stankiewicz, Pawłem Kukizem, Jerzym Połomskim, Anną Marią Jopek, Grzegorzem Turnauem czy Justyną Steczkowską.

Piosenkarka dwukrotnie uniknęła śmierci – za pierwszym razem w 5 listopada 1961 roku uległa wypadkowi samochodowemu, po którym trafiła do szpitala, a 6 kwietnia 2000 roku wykryto u niej raka piersi. Na szczęście nowotwór wykryto w pierwszym stadium rozwoju i operacja przebiegła pomyślnie.

Te gwiazdy mierzyły się z RAKIEM: Przybylska, Jobs, Swayze, Pavarotti, Santor…

89-letnia Irena Santor trafiła do szpitala. Konieczna była operacja

Teraz media donoszą, że 89-letnia Irena Santor trafiła do jednego z warszawskich szpitali w związku z postępującą chorobą. Konieczna była operacja.

Osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy w rozmowie z „Super Expressem” ujawniła, że u Santor zdiagnozowano kamienie nerkowe, które miały powodować u piosenkarki kolkę nerkową. W zwiazku z tym zaplanowano operację. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie i Irena Santor dochodzi już do zdrowia:

Operacja była zaplanowana. Wszystko przebiegło pomyślnie. Irenka już odzyskuje siły i czuje się coraz lepiej.

Bolesna tajemnica Ireny Santor wyszła na jaw. „To moja bardzo intymna historia”

pasekkozak

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Irena Santor, fot.AKPA

scena z: Irena Santor, SK:, , fot. AKPA

irena-santor-g-R1

irena-santor-pt-02-wynik