Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali rok temu i od czasu ich zerwania media prześcigają się w domysłach, z kim zwiążą swoje losy byli partnerzy. Zaledwie dzień po tym, jak widziano parę przytulającą się podczas spaceru, paparazzi znów przyłapali Irina i Bradleya w Nowym Jorku.

Irina Shayk w mini eksponuje swoje zgrabne NOGI. Założyła modne kozaki (ZDJĘCIA)

Irina Shayk i Bradley Cooper  – córka

Oprócz wspólnej przeszłości, parę łączy córka. Pomimo rozstania starają się dzielić opieką nad 3-letnią Leą. Bradley i Irina byli widziani na Manhattanie. Po ich zachowaniu było widać, że w zapewnieniach o tym, że para pozostaje w dobrych relacjach jest sporo prawdy – wyglądali na zrelaksowanych i zadowolonych z wzajemnego towarzystwa.

ROMANS potwierdzony! Bradley Cooper z córką i Jennifer Garner razem na plaży (ZDJĘCIA)

Na spacer po mieście Irina wybrała dość odważną stylizację. Króciutkie szory zestawiła z kusym topem, który bardziej przypominał sportowy stanik. Zgodnie z najnowszym trendem całość przykryła dużą, męską koszulą w kolorze zgniłej zieleni. Uwagę przyciągały jej zgrabne i mocno opalone nogi.

Lady Gaga i Bradley Cooper nie komentowali romansu, przez UMOWĘ z Iriną Shayk?

Bradley wybrał sportową czerń, a wtulona w jego ramiona Lea miała na sobie letnią sukienkę z falbanek. Cala trójka zasłoniła twarze obowiązkowymi maseczkami ochronnymi.

Irina i Bradley zaczęli się spotykać w 2015 roku, ich córka urodziła się dwa lata później. W czerwcu ubiegłego roku para poinformowała o rozstaniu a przystojnego aktora łączono z Lady Gagą. Ostatnio jednak pojawiły się pogłoski, że gwiazdor „Star is born” jest związany z Jennifer Garner. Z kolei Irina była łączona z Justinem Theroux i Vitem Schnabelem.

Nowa PARA w show-biznesie. Bradley Cooper spotyka się z Katie Holmes

Myślicie, że Irina i Bradley wrócą do siebie?

 

 

Bradley Cooper z córką, fot. Forum

Bradley Cooper z córką, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Irina Shayk w NY, fot. Forum

Irina Shayk w Nowym Jorku, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Bradley Cooper i Irina Shayk w Nowym Jorku, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Bradley Cooper i Irina Shayk w Nowym Jorku, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Bradley Cooper i Irina Shayk w Nowym Jorku, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum