Co się dzieje między Kanye, a Iriną?

Kanye West poprosił Irinę Shayk, aby pojechała z nim do Paryża na pokaz mody jego kolekcji, ale znana modelka odmówiła mu „Lubi go jako przyjaciela, ale nie chce z nim związku”, powiedziała bliska parze osoba w rozmowie z Page Six.

„Ona nie chce kojarzenia z nim w tym kontekście. Boi się co działoby w prasie, gdyby pojawiła się z nim w Paryżu. To byłby kolejny miesiąc wiadomości mówiących, że się spotykają”.

Kim Kardashian w „KUWTK. Reunion” szczerze o małżeństwie z Kanye Westem

Para została po raz pierwszy zauważona razem w Prowansji we Francji w czerwcu tego roku, aby uczcić 44. urodziny Westa. Od razu wywołało to lawinę nagłówków z ich nazwiskami w orlach głównych. Ostatni raz widziano ich razem, gdy wysiadali z odrzutowca w USA po powrocie z podróży do Francji. Od tamtej pory nikt nie widział ich w swoim towarzystwie.

„Poszła na jego przyjęcie urodzinowe jako przyjaciółka. Było tam 50 innych osób. Ona nie chce być teraz łączona z nikim. Jest szczęśliwa, że ​​jest singielką”, wyjaśnia osoba znajoma Iriny.

Niespodziewana reakcja Iriny Shayk, gdy pierwszy raz napisał do niej Kanye West

Kanye West pojawił się w Paryżu w zeszłym tygodniu, gdzie zasiadł w pierwszym rzędzie na pokazie Balenciagi. Świat obiegły zdjęcia, na których nosił materiałową maskę zakrywającą całą jego głowę. Irina nie pojawiła się na pokazach we francuskiej stolicy mody. Niestety Kanye West musi szukać dalej miłości, ciekawe z kim teraz spotykać się będzie Kim Kardashian.

 

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów - nie wyglądał na zachwyconego.

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów – nie wyglądał na zachwyconego. Fot.Forum/Backgrid USA.