W czwartkowy wieczór Gigi Hadid (28 l.) i Bradley Cooper (48 l.) zjedli razem kolację w Nowym Jorku. A następnie odjechali jednym samochodem spod restauracji Via Carota. Zdjęcia, które po raz pierwszy opublikowało brytyjskie pokazują parę w casualowych stylizacjach. Dla sprostowania – nagi brzuszek i ultrakrótka mini to swobodny look dla pięknej modelki.

Gigi Hadid przerywa milczenie po aresztowaniu

Niektórzy mogą pamiętać, że w minione wakacje Leonardo DiCaprio łączony był z eks Bradley’a Coopera – Irina Shayk. Para została sfotografowana, gdy bawiła się na festiwalu Coachella. Teraz… Bradley Cooper mści się na kumplu, spotykając się z jego „potencjalną” byłą dziewczyną?

Bradley Cooper + Gigi Hadid?

Bradley Cooper był ostatnio związany z aktywistką polityczną Humą Abedinem, z którą zaczął się spotykać, gdy oboje byli gośćmi gali MET w 2022 roku. Wcześniej aktor był w 4-letnim związku z rosyjską modelką Iriną Shayk, która jest matką jego 5-letniej córki Lei De Seine. Para rozstała się w 2019 roku, ale utrzymuje świetne relacje.

Gigi Hadid teraz spotyka się z TYM milionerem

Zaś Gigi Hadid, która ma córkę z domniemanym „przemocowcem” Zainem Malikiem, wiązana była m.in z Leonardo DiCaprio, a także producentem muzycznym Colem Bennettem.

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej: