Okazuje się, że para, która rozstała się w 2019 roku, rozbudziła wiele plotek związanych z ich powrotem do siebie. Ostatnio coraz częściej pojawiają się razem i to nie tylko w kontekście i towarzystwie ich małej córeczki. W miniony weekend Irina Shayk i Bradley Cooper pojawili się razem na imprezie modowej marki Self Portrait w Nowym Jorku.

Wow! Tak wygląda 5-letnia córka Shayk i Coopera

36-letnia supermodelka wyglądała niesamowicie w tweedowym zestawie od Self Portrait, zaś Bradley Cooper (47 l.) postawił na ciemny zestaw z denimu, który połączył z kowbojską koszulą.

Do „byłej pary”, którą w ostatnich tygodniach widywano razem już kilkukrotnie na imprezie dołączyli Edward Enniful i Stella Maxwell. Zaś gospodarzem imprezy był założyciel i dyrektor kreatywny marki Self Portrait Han Chong.

Bradley Cooper i Irina Shayk znów razem?

Para, która była ze sobą od 2015 do 2019 mają jedną córkę, jednak według doniesień planują kolejne, wspólne potomstwo. Podobno mimo rozstania, radzą sobie doskonale jako rodzice, którzy wspólnie wychowują 5-latkę.

Anna Wintour zeswatała Bradley’a Coopera. Nie zgadniecie z kim

Chociaż krążyły plotki, że Bradley spotyka się z bliską powierniczką Hillary Clinton, Humą Abedin, okazuje się, że był to przelotny romans. Zaś Irina w zeszłym roku była na krótko związana z Kanye Westem po jego rozstaniu z Kim Kardashian.