Sara Boruc ma powody do dumy i radości. Żona Artura Boruca dotychczas skupiała się na projektowaniu biżuterii, ale niedawno wystartowała też z kolejnym biznesem. Zabrała się także za projektowanie ubrań, które jak się okazuje, noszą też zagraniczne celebrytki, np. Kendall Jenner czy Elsa Hosk, modelka Victoria’s Secret.

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc. Projektantka zdradziła, jak to się stało

Irina Shayk w płaszczu Sary Boruc

Grono gwiazd, które w swojej garderobie mają ubrania od Sary Boruc powiększa się. Tym razem to Irina Shayk skusiła się na płaszcz projektu celebrytki. Boruc od razu pochwaliła się swoim sukcesem w mediach społecznościowych, gdzie zamieściła zdjęcie modelki w płaszczu jej projektu.

Cooo?! Irina Shayk nosi mój płaszcz! – napisała podekscytowana Boruc.

Nie wszyscy podzielili entuzjazm żony Artura Boruca. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że celebrytka pokazuje swoje projekty wyłącznie na znanych osobach, a nie oznacza innych klientek, które kupują jej ubrania.

Czemu nie oznaczasz polskich klientek, które kupują twoje ubrania, tylko cały czas ekscytacja zagranicznymi… Jakby inne klientki nie były dla ciebie ważne, tylko gwiazdy… Ja rozumiem, że to sukces, ale myślę, że trzeba klientki szanować tak samo, a w szczególności te, co kupują, niż te, co dostają za darmo – napisała internautka.

Na odpowiedź ze strony Sary Boruc nie trzeba było długo czekać. W odpowiedzi na komentarz internautki wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje innych klientek.

Chętnie oznaczę takie klientki. Większość moich klientek jednak ma konta prywatne i nie życzy sobie upubliczniania ich wizerunku. Ja to szanuję – odpowiedziała.


ZOBACZ TEŻ:

Sara Boruc pokazała swój pierwszy projekt. FANKA węszy PLAGIAT (AKTUALIZACJA)

Sara Boruc pochwaliła się nowym BIUREM. Pokazała część mebli

Sara Boruc na ściance

Sara Boruc/fot. AKPA

Sara Boruc w skórzanej marynarce

Sara Boruc/fot. AKPA