Sara Boruc od lat prowadzi z siostrami markę Sin By Mannei, która sprzedaje biżuterię. W listopadzie ubiegłego roku otworzyła własną markę odzieżową. Jej projekty nosiły już Kendall Jenner, Hailey Bieber i Irina Shayk.

Sara Boruc o polskich gwiazdach

Sara Boruc świętuje kolejny sukces. „Najsłodsza Hailey Bieber”

Sara Boruc wyśmiała dzisiaj polskie celebrytki. Zdradziła, że chcą wypożyczać jej ubrania za darmo, a za odmowę dają Sarze unfollow na Instagramie:

Polska nie przestaje mnie zaskakiwać. Wyobraźcie sobie, że są osoby w polskim show biznesie – nie będę nazywać ich gwiazdami, które dają mi unfollow, bo im nie pożyczam rzeczy z mojej marki. Czaicie to? Ja nie ogarniam. Szczególnie że to są osoby, które totalnie stać, żeby kupili sobie rzeczy, wsparły młodą markę – tłumaczy. 

Podkreśla, że prywatnie ma pieniądze, ale nie oznacza, że jej marka również, a takie wypożyczanie nie wpływa korzystnie na markę:

Nie rozumiem, dlaczego młoda marka ma obdarowywać bogate, rozpuszczone osóbki, a te osóbki nie dają nic w zamian tej marce. Myślę, że to tak działa ze wszystkimi markami w Polsce i to jest bardzo przykre. Taka anegdotka z rana. W każdym razie nie obrażajcie się na mnie, gwiazdy. Ja nie jestem od decydowania, komu pożyczamy, komu dajemy – dodała Sara.

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc. Projektantka zdradziła, jak to się stało

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc

Sara Boruc, Kendall Jenner/fot. Instagram/mannei_is_her_name/kendalljenner