Polskie celebrytki, które zajmują się projektowaniem odzieży o rozkręcaniem modowych biznesów mogą być z siebie zadowolone. Coraz częściej po ich projekty sięgają nie tylko koleżanki z polskiego show-biznesu, ale też celebrytki, których nazwiska są znane niemal na całym świecie. Sara Boruc może pękać z dumy, bo marynarkę jej projektu założyla Kendall Jenner.

Sara Boruc pokazała swój pierwszy projekt. FANKA węszy PLAGIAT (AKTUALIZACJA)

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc

Jeszcze kilka miesięcy temu pisaliśmy o sukcesie Maffashion, której poprzez agencję udało się dotrzeć do Kourtney Kardashian, a to zaowocowało tym, że Kourtney pokazała się w marynarce EPPRAM, marki współtworzonej przez blogerkę. Po polskie projekty chętnie sięga także Hailey Bieber, która kilka razy skusiła się na ubrania od Magdy Butrym.

Hailey Bieber POKOCHAŁA polskie marki? Znów po nie sięgnęła!

Polski akcent pojawił się teraz w garderobie Kendall Jenner, która przyodziała skórzaną marynarkę projektu Sary Boruc. Żona Artura Boruca zdradziła, jak to się stało. Okazuje się, że korzysta z usług tej samej agencji, co Maff i to w ten sposób udało się dotrzeć do Kardashianek. Boruc dodała, że nie obeszło się bez stresu.

Moja agencja nawiązała kontakt z ich stylistkami. Wysłaliśmy im zdjęcia produktów i osobiście wybrały po parę modeli. Kolekcja bardzo się spodobała. Dostaliśmy wybory i namiary. Mieliśmy krótki deadline, żeby zdążyć na przymiarki. Więc było stresowo, bo jednak z paczkami do USA w tym okresie różnie bywa – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.


ZOBACZ TEŻ:

Sara Boruc dostała NOWEGO MERCEDESA. Jest wart prawie MILION

Sara Boruc pochwaliła się nowym BIUREM. Pokazała część mebli

Kendall Jenner robi zdjęcie w lustrze

Kendall Jenner/fot. Instagram/kendalljenner

Kendall Jenner w marynarce

Kendall Jenner/fot. Instagram/kendalljenner

Sara Boruc w windzie

Sara Boruc/fot. Instagram/mannei_is_her_name

Sara Boruc robi selfie

Sara Boruc/fot. Instagram/mannei_is_her_name

Sonda

poll-violet

Na kim lepiej prezentuje się ta marynarka?

1
Sara Boruc w windzie

Sara Boruc

2
Kendall Jenner robi zdjęcie w lustrze

Kendall Jenner