Donald Trump to najdoskonalszy przykład człowieka, który jeśli nie zostaje wpuszczony drzwiami, wchodzi oknem. Nawet jeśli będzie musiał je własnoręcznie wykuć w ścianie. Tym razem na celowniku prezydenta znalazły się media społecznościowe, do których od czasu zamieszek w  Kapitolu, były prezydent nie ma dostępu.

Donald Trump OPUŚCIŁ Biały Dom. Melania Trump w garsonce i koku (ZDJĘCIA)

Donald Trump zakłada własne media społecznościowe

Donald Trump, jako jedyny w historii Stanów Zjednoczonych, został  dwukrotnie postawiony w stan oskarżenia. Jednak ani impeachment, ani przegrane wybory nie zniechęcają Donalda Trumpa do podtrzymywania teorii spiskowej, która miała doprowadzić do jego ostatecznej porażki.

W związku z permanentną blokadą na Twitterze, Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTubie oraz usunięciem ze sklepu Google aplikacji sygnowanej nazwiskiem Trumpa, kontrowersyjny przywódca utracił sposoby szerzenia swoich poglądów. Znany z poruszania się w alternatywnej rzeczywistości Donald Trump postanowił, że stworzy własną platformę społecznościową.

Donald Trump ma żal o to, że Melania NIE ZOSTAŁA INFLUENCERKĄ

Z informacji przekazanych przez telewizję FOX wynika, że prace nad aplikacją mają być już w zaawansowanym stadium, a projekt powinien ruszyć za 2-3 miesiące. Twórcy platformy liczą, że przyciągnie ona dziesiątki milionów użytkowników. Jak były prezydent chce odciągnąć użytkowników od Facebooka i skłonić ich do używania jego medium – tego nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że mąż Melanii Trump nie będzie musiał już obawiać się bana. 

Donald Trump zmienił FRYZURĘ! Przestał farbować włosy?

Zamierzacie korzystać z social mediów Donalda Trumpa?

 

Donald Trump z wnuczką

Donald Trump z wnuczką fot. / Zuma Press / Forum

Donald Trump

Donald Trump, fot. CARLOS BARRIA / Reuters / Forum

Donald Trump i Melania Trump

Donald Trump i Melania Trump fot. Reuters / Forum

Donald Trump

Donald Trump z żoną Melanią, fot. TOM BRENNER / Reuters / Forum