Donald Trump powoli zdaje się przyjmować do wiadomości, że Amerykanie nie do końca byli zadowoleni z jego prezydentury. Kontrowersyjny polityk nie jest jednak w stanie zrozumieć, dlaczego jego zjawiskowa żona – pomimo niezaprzeczalnej urody – nie stała się ulubienicą mediów.

Melania Trump rozdaje dzieciom prezenty. Swoją stylizację podkręciła BUTAMI

Melania Trump na okładce Vogue

Choć pochodząca ze Słowenii modelka osiągnęła sukcesy w świecie mody, to objęcie prezydenckiego fotela przez jej męża zamknęło automatycznie zamknęło jej wiele drzwi. Paradoksalnie jako pierwsza dama Stanów Zjednoczonych cieszyła się mniejszą popularnością, niż w czasach, kiedy pozowała topless w magazynach dla panów.

Melania Trump pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania Vogue’a tylko raz – tuż po ślubie z Donaldem zapozowała do okładkowej sesji w bufiastej sukni ślubnej. Nigdy więcej miała nie usłyszeć propozycji pojawienia się w Biblii mody. Sama Anna Wintour ogłosiła, że w jej magazynie jest wyłącznie miejsce „dla kobiet, które coś sobą reprezentują”. Smaczku całej historii dodawał fakt, że w czasie kadencji Donalda Trumpa Kim Kardashian, która zaczynała karierę od domowego porno, doczekała się solowej okładki.

Ostatnie święta Trumpów w Białym Domu. Melania wyglądała jak BARMANKA

To wszystko nie spodobało się Donaldowi, który dał upust swoim emocjom na Twitterze. 45. prezydent Stanów Zjednoczonych udostępnił wpis, w którym nazwał amerykański przemysł modowy „snobistycznymi elitami” i określił magazyny modowe swoim ulubionym zwrotem „fake news”.

Snobistyczne elity modowej prasy nie dały przez cztery lata ciągiem żadnej okładki najelegantszej pierwszej damie w historii Stanów Zjednoczonych – możemy przeczytać na profilu prezydenta. – Była najwspanialsza ze wszystkich – dodał od siebie.

Podczas prezydentury Baracka Obamy jego żona Michelle pojawiła się na okładce 3 razy.

Melania Trump ZAZDROŚCI Beyonce. Kolejne KOMPROMITUJĄCE nagranie

Uważacie, że prezydent światowego mocarstwa powinien podnosić okładki kolorowych magazynów do rangi sprawy państwowej?

 

Donald i Melania Trump, fot. Starstock

Melania Trump, fot. TOM BRENNER / Reuters / Forum

Melania Trump odbiera choinkę

Melania Trump odbiera choinkę fot. / Reuters / Forum

Para prezydencka, fot. Forum

Melania Trump z mężem, fot. REUTERS/Hannah McKay