Izabela Janachowska (34 l.) obserwując to, co dzieje się obecnie w naszym kraju zdobyła się na poruszające wyznanie i po raz pierwszy powiedziała, że straciła pierwszą ciążę. Prezenterka spodziewała się syna, jednak nie było jej dane go poznać.

Izabela Janachowska pozazdrościła tego zdjęcia Klaudii El Dursi? „Nie mogę się napatrzeć”

Izabela Janachowska pisze o utracie ciąży

Izabela Janachowska ponad rok temu została mamą Christophera Alexandra. Prezenterka nie ukrywała, że świetnie odnajduje się w roli mamy i każda chwila z jej synem jest dla niej najważniejsza. Celebrytka chętnie publikuje zdjęcia swojej pociechy i nie ukrywa, że chłopiec jest jej oczkiem w głowie.

Iza na Instagramie opublikowała szokujący wpis, w którym wyznała – że straciła pierwszą ciążę.

Joanna Koroniewska w przejmującym wpisie. Straciła sześć ciąż: „Ból nie do opanowania”

Ciężarna Iza dodała czarno białe zdjęcie, na którym pozuje w długiej i prześwitującej sukni i trzyma się za sporych rozmiarów brzuch. Janachowska wyjawiła, że cały czas czuje ból i tęsknotę za synem. 

Kiedy robiłam to zdjęcie wiedziałam, że noszę pod sercem zdrowego chłopczyka, którego spotkam za kilka tygodni. Czułam radość i spokój – najwspanialsze, co może czuć kobieta w takiej sytuacji. Pierwszą ciążę straciłam i mimo, że zapewniano mnie, że tak się zdarza i nie ma w tym mojej winy do dziś czuję w sercu żal i tęsknotę – zaczęła prezenterka. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kiedy robiłam to zdjęcie wiedziałam, że noszę pod sercem zdrowego chłopczyka, którego spotkam za kilka tygodni. Czułam radość i spokój- najwspanialsze, co może czuć kobieta w takiej sytuacji. Pierwszą ciążę straciłam i mimo, że zapewniano mnie, że tak się zdarza i nie ma w tym mojej winy do dziś czuję w sercu żal i tęsknotę. Nie wiem, co bym zrobiła, gdybym się dowiedziała, że moje dziecko umrze w bólu chwilę po narodzinach. Nie wiem, czy poradziłabym sobie z ogromem cierpienia. Nie wiem, czy w przypadku ciąży zagrażającej mojemu życiu podjęłabym ryzyko, że mój synek wychowywał się będzie bez mamy, ale wiem, że chciałabym mieć wybór. Nie można nikogo zmuszać do bycia bohaterem, a właśnie to próbują zrobić rządzący. Delegalizacja aborcji z powodów eugenicznych to kolejny krok w stronę totalitaryzmu, przejęcia kontroli nad ciałami i umysłami obywateli. Ta decyzja uderza jednak najbardziej w najbiedniejszych, kobiety które nie mogą sobie pozwolić na wyjazd do cywilizowanych krajów, w których rozumie się, że tak trudnego wyboru każdy musi dokonać sam, w zgodzie z własnym sumieniem. To przerażajace w jakim kraju, w jakich czasach przyszło nam żyć. #UrodziszBoJaTakMowie #powiedzkomus #wyroknakobiety

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Izabela nie zgadza się ze zamianami, jakie zaszły w ustawie antyaborcyjnej i w geście solidarności podzieliła się swoją historią, którą do tej pory skrywała.

Janachowska szczerze przyznała, że nie wie co by zrobiła, gdyby miała świadomość, że jej dziecko umrze w bólu, co uważa za prawdziwe bestialstwo.

Weronika Marczuk pisze o dramatycznym porodzie: „Trwał PIĘĆ dni. Procedury okazały się straszne”

Nie wiem, co bym zrobiła, gdybym się dowiedziała, że moje dziecko umrze w bólu chwilę po narodzinach. Nie wiem, czy poradziłabym sobie z ogromem cierpienia. Nie wiem, czy w przypadku ciąży zagrażającej mojemu życiu podjęłabym ryzyko, że mój synek będzie wychowywał się bez mamy, ale wiem, że chciałabym mieć wybór – kontynuowała Izabela.

Ekspertka od ślubów dodała, że jest „przerażona, gdy widzi w jakim kraju i jakich czasach przyszło jej żyć” i wychowywać syna.

Nie można nikogo zmuszać do bycia bohaterem, a właśnie to próbują zrobić rządzący. Delegalizacja aborcji z powodów eugenicznych to kolejny krok w stronę totalitaryzmu, przejęcia kontroli nad ciałami i umysłami obywateli. Ta decyzja uderza jednak najbardziej w najbiedniejszych, kobiety które nie mogą sobie pozwolić na wyjazd do cywilizowanych krajów, w których rozumie się, że tak trudnego wyboru każdy musi dokonać sam, w zgodzie z własnym sumieniem – napisała.

Gwiazdy, celebryci i kobiety solidaryzują się w całym kraju, by pokazać  – że tylko one mogą decydować o swoim ciele i każdy w zgodzie z własnym sumieniem powinien podejmować decyzje dotyczące własnego ciała.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Izabela Janachowska wyjechała do Cannes i pokazała się w stylizacji, jak na czerwony dywan

Izabela Janachowska wybrała się z mężem na zagraniczne wakacje (ZDJĘCIA)

Izabela Janachowska ROZSŁAWIŁA swojego męża biznesmena (WIDEO)

Elegancka Izabela Janachowska na ściance.

Izabela Janachowska-Jabłońska/fot. AKPA.

Izabela Janachowska cała na biało na imprezie branżowej.

Izabela Janachowska-Jabłońska, Agata Młynarska, fot. Baranowski/AKPA.

Izabela Janachowska w krótkiej mini na ściance.

Izabela Janachowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.