Jacek Jelonek znany jest ze swojego bezkompromisowego podejścia do seksualności. W kraju, w którym bycie częścią społeczności LGBTQ+ może wiązać się również z brakiem bezpieczeństwa, on nie kryje się ze swoim zdaniem.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak pokazali się razem w łóżku. Odważna reklama!

Jacek Jelonek o Szymonie Hołowni i ślubnych planach

Jacek Jelonek jest modelem i prężnie działa na Instagramie. Mężczyzna zasłynął w programie „Prince Charming” jako kawaler pierwszego w Polsce programu randkowego dla gejów. O jego serce walczyło trzynastu mężczyzn.

Tadeusz Mikołajczak o „Top Model” i swoim faworycie. Sofia zasłużyła na finał? (WIDEO)

Jacek Jelonek podczas pokazu MMC udzielił nam wywiadu. Przyznał, że od pewnego czasu śledzi działania polityków i uważa, że Szymon Hołownia jest na odpowiednim miejscu.

Szymon Hołownia lata pracował w telewizji, wydaje mi się, że ta cięta riposta i szybkie odpowiedzi są jego dużym atutem i super dla niego, bo nie daje sobie wejść na głowę. – mówi celebryta

Joanna Racewicz zamierza zająć się polityką? „To jest zawsze bilet w jedną stronę” (WIDEO)

Zapytaliśmy modela, czy myśli, że Szymon Hołownia ma szansę wygrać przyszłe wybory prezydenckie i co myśli o jego ewentualnej kandydaturze.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia ,więc może… […] Myślę, że to by było dla nas, ogólnie dla Polski super. No tam jest parę rzeczy, które musiałby zmienić, takich jak aborcja dla kobiet. Myślę, że to jest kwestia czasu. – stwierdza Jacek Jelonek

Marcin Prokop opublikował TO zdjęcie z Szymonem Hołownią. Wylała się na niego fala hejtu

Model wyznał również, że chciałby wziąć ślub ze swoim partnerem i ma nadzieję, że wkrótce to się uda. Opowiedział nam również o wymarzonym miejscu na ślub.

Marzy mi się norma w Polsce, […] żebyśmy byli traktowani jako partnerzy, a nie po prostu jak koledzy, którzy ze sobą mieszkają. […] Gdzieś tam się przewija, gdzie byśmy chcieli ten ślub, czy na plaży, czy nie. […] Oboje kochamy plażę i lato, więc wydaje mi się, że jakbyśmy mieli już jakąś ceremonię mieć, to pewnie w tym kierunku byśmy szli. […] W pomysłach warto się nie ograniczać, a później życie zweryfikuje… – wyznaje Jacek Jelonek

 

Jacek Jelonek, fot. Kurnikowski/AKPA

Jacek Jelonek, fot. Podlewski/AKPA

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak, fot. Baranowski/AKPA