Joanna Racewicz, to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jest również dość aktywna w mediach społecznościowych. W styczniu wydała własną książkę „Sypiając z prezesem”, w której poruszyła temat przemocy wobec kobiet.

Joanna Racewicz była w toksycznym związku. Opowiedziała o przemocy

Joanna Racewicz zajmie się polityką?

Podczas pokazu mody MMC mieliśmy okazję rozmawiać z Joanną Racewicz. Dziennikarka na bieżąco śledzi newsy ze świata polityki, zapytaliśmy ją więc, co myśli o aktualnej sytuacji politycznej, w tym o Szymonie Hołowni.

Radzi sobie mam wrażenie całkiem dobrze, choć wielokrotnie ma twardy orzech do zgryzienia. Polityczni konkurenci, tak ich nazwijmy, nie ułatwiają mu specjalnie życia. Jest chyba swojego rodzaju dowodem na to, że doświadczenie w telewizji się przydaje, nawet w takich miejscach. – stwierdza Joanna Racewicz

Pokaz Deni Cler: Joanna Racewicz CAŁUJE SIĘ z Małgorzatą Ohme niczym Madonna z Britney Spears!

Zapytaliśmy również czy dziennikarka, w przyszłości planuje zmienić swoją karierę i rozpocząć działania polityczne.

To jest zawsze bilet w jedną stronę. […] Lubię to co robię to jest mój świat, to zawsze było moje marzenie, więc nie wybieram się do polityki. – mówi  Joanna Racewicz

Joanna Racewicz OSTRO o aferze z Michałem Adamczykiem z TVP Wiadomości

Przyznała także, że nigdy nie wiadomo co wydarzy się w przyszłości i możliwe, że Szymon Hołownia ma szansę wygrać wybory prezydenckie.

Joanna Racewicz, fot. Niemiec/AKPA

Joanna Racewicz, Monika Gąsiorek-Mosiołek

Joanna Racewicz, Monika Gąsiorek-Mosiołek; fot. AKPA

Joanna Racewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Racewicz, fot. Podlewski/AKPA