Po tym, jak Krzysztof Stanowski obnażył prawdę o Natalii Janoszek, influencerka zapowiedziała pozew sądowy. Mimo tego dziennikarz nie odpuścił, nawet kiedy dostał sądowy zakaz wypowiadania się o Natalii.

Stanowski nie daje za wygraną. Ujawnia kolejne fakty o Natalii Janoszek

Krzysztof Stanowski o historii Natalii Janoszek

Dziś do sieci trafił długo wyczekiwany film Krzysztofa Stanowskiego, w którym wypunktował wszystkie kłamstwa „aktorki” i zajęło mu to prawie trzy godziny.

Dziennikarz mimo zakazu sądowego wypowiadania się o Janoszek wypuścił swój długo zapowiadany film. Ma tego świadomość, że czekają go poważne konsekwencje prawne:

 Chciałbym, żeby ten film był pierwszym naruszeniem postanowienia sądu. Każde kolejne to większa kara. Jakbyśmy teraz naruszyli postanowienie sadu po raz pierwszy, to film byłby naruszeniem numer dwa, a przy trzecim naruszeniu kara może sięgnąć chyba miliona złotych. Szkoda byłoby zapłacić za to milion – tłumaczył.

O czym opowiada Stanowski przez trzy godziny? Na wstępie informuje widzów, co to jest „mitomania” sugerując, że właśnie na to zaburzenie psychiczne cierpi Janoszek. (Mitomania jest zaburzeniem osobowości, które przejawia się skłonnością do patologicznego kłamstwa i fantazjowania na swój temat, a w skrajnych przypadkach wyolbrzymianiem swoich zasług czy zalet).

Krzysztof Stanowski odpowiada Janoszek: „Najlepszy prezent, jaki mogłem otrzymać”

Jako pierwszy przykład kłamstwa „bollywoodzkiej gwiazdy” podał jeden z jej pierwszych filmów „The swing of things”: „Posłużył Janoszek uwiarygodnić się jako aktorka Hollywood” – stwierdza dziennikarz. Wspomina, że Natalia opowiadała w wywiadach, że rolę ratowniczki w tym filmie dostała przez przypadek, kiedy poszła na drinka do hotelowego baru i spotkała tam producenta filmu: „I tak od słowa do słowa okazało się, że ja jestem aktorką, a on producentem filmowym, że właśnie kręcą film z Luke’m Wilsonem „The swing of things” – opowiadała w rozmowie z Pomponikiem.

Okazało się, że jej rola w filmie trwała zaledwie 3 sekundy, jak idzie przez plażę i się rozgląda. Jednak to nie koniec, Janoszek do tego wszystkiego przerobiła trailer filmu na swoją korzyść, dodając swoje prywatne ujęcie.

HIT! Krzysztof Stanowski chodzi po Indiach i pyta się ludzi o Natalię Janoszek

Następnie Stanowski wziął pod lupę jej słynny udział w festiwalu w Cannes. Według niego Natalia wcale nie brała udziału w wydarzeniu, a jedynie była w tym samym mieście i razem ze swoją ekipą kręcili filmy i robili zdjęcie, tak jakby była jedną z zaproszony gwiazd festiwalu.

Zachęcamy zobaczyć cały materiał Krzysztofa Stanowskiego, bo jest tego naprawdę sporo.

Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Natalia Janoszek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Janoszek, fot. Podlewski/AKPA