Jakub Rzeźniczak zakończył karierę piłkarską i rozpoczął przygodę z freak fightami. W ostatnich tygodniach przeprowadził się do Warszawy, gdzie wynajął dom i codziennie ciężko trenuje. Były piłkarz zawalczy już 8 czerwca z Tomaszem „Szalonym Reporterem” Matysikiem w Clout MMA.

Jakub Rzeźniczak odpowiada na komentarze, że „zaraz mu się znudzi nowa rodzinka”

Marianna Schreiber miażdży Jakuba Rzeźniczaka na Clout MMA

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, podczas której obecna była także Marianna Schreiber. Jak się okazuje, pilnie przygotowała się na ten dzień, aby „wyjaśnić” Jakuba Rzeźniczaka. Zapytała: 

Jakubie, jak to jest być takim chu…, to znaczy kiepskim ojcem? Czy przeprosiłeś już matkę swojego dziecka, przeprosiłeś publicznie? 

Sportowiec powtarzał, że nie będzie takich tematów poruszał na konferencji. Mimo tego Marianna nie odpuszczała: 

„Ja bym bardzo chciała wygrać z Wiktorią Jaroniewską, ale jeszcze większym sukcesem będzie dla mnie, jeśli Jakub przeprosi teraz przed całą Polską, że matkę swojego dziecka publicznie nazwał prostytutką, a dziecka się wyparł i powiedział, że go nie chce”. 

Jakub Rzeźniczak wspomina związek z Magdą Stępień: „Chciałem zniknąć, wyjść z domu ze śmieciami i nie wrócić”

W czuły punkt uderzył także rywal Szalony Reporter. Zadrwił pytając, czy jego też na kilka dni zostawi przed walką:

Chcę tylko wiedzieć, czy mnie też zdradzisz na dwa dni przed walką i na przykład zawalczy z kimś innym. Raz już nie czekał na narodziny dziecka, tylko poszedł do kochanki. Dlatego chciałbym zapytać, czy doczeka do walki.

Jakub Rzeźniczak nie chce, by jego córki się poznały: „Nie czuję żadnej więzi”

@pigeont89 #fyp #dc #szalonyreporter #rzezniczak #cloutmma #dlaciebie #trending #viral #dlaciebie😏 #famemma ♬ original sound - Fast Info ℹ️
@tpn_pl „Jak to jest być takim ch.. znaczy kiepskim ojcem?” | #mariannaschreiber #rzezniczak ♬ dźwięk oryginalny - 🌐 ᴛʜᴇᴘᴏʟᴀɴᴅɴᴇᴡs 🌐