Jakub Rzeźniczak w rozmowie z Żurnalistą oraz w „Dzień Dobry TVN” wyznał, że nie utrzymuje kontaktu ze swoją córką Inez, bo „nie czuje z nią więzi”, w związku z czym nie spotyka się z nią oraz nie złożył jej życzeń na Dzień Dziecka, a także nie życzy sobie, by jego nowa córka miała jakikolwiek kontakt z przyrodnią siostrą. Z kolei o matce dziecka Ewelinie Taraszkiewicz powiedział, że była „dziewczyną na telefon”, która „złapała go na dziecko, gdy celowo odstawiła tabletki”.

TYLKO U NAS! Ewelina Taraszkiewicz komentuje narodziny córki Rzeźniczaka

Taraszkiewicz oskarża Rzeźniczaka

Kilka tygodni temu Jakub Rzeźniczak zdecydował się na udział w Clout MMA i jak można było się domyślać, podczas konferencji często jest poruszany temat jego życia prywatnego. Marianna Schreiber prosiła byłego piłkarza, aby przeprosił publicznie córkę i Eweliną.

Teraz podczas konferencji zdecydował się powiedzieć, ile dokładnie płaci alimentów na córkę Inez. Sprawdził nawet, ile pieniędzy łącznie wpłacił na dziecko

Córkę swoją przepraszam, matki Inez nie mam zamiaru przepraszać, bo nie mam za co […]. Co chwilę czytam, że nie wywiązuję się z obowiązku alimentów, dzisiaj musiałem sprawdzić, jak to wygląda przez te lata. Policzyłem, że od urodzin Inez przekazałem jej mamie 452 tys. zł, to jest średnio ok. 5,5 tys. zł miesięcznie – wyznał Rzeźniczak.

Ewelina Taraszkiewicz szokuje wyznaniem, jak zachował się Rzeźniczak, gdy zaszła w ciążę! „Byłam ZAOPIEKOWANA”

Ewelina Taraszkiewicz na łamach „Faktu” skomentowała najnowszą wypowiedź Jakuba Rzeźniczka. Okazuje się, że i tym razem nie odpuści byłemu piłkarzowi i pozwie go o zniesławienie za pomocą środków masowego przekazu.

W związku z jego wypowiedzią na Clout MMA wraz z moją adwokat, Moniką Pochopień-Mikołajczyk kierujemy kolejny akt oskarżenia z art. 212 par. 2 kodeksu karnego, czyli o zniesławienie za pomocą środków masowego przekazu. Oprócz tego do sądu cywilnego szykowane są dwa osobne pozwy o naruszenie dóbr osobistych mojej małoletniej córki oraz o naruszenie moich dóbr osobistych – wraz z wnioskami o zabezpieczenie w postaci zakazu wypowiadania się – przekazała dziennikarzowi „Faktu”.

Ewelina Taraszkiewicz zapytana o Żurnalistę! „Zniszczył życie moje i mego dziecka”

Na zdj.: Ewelina Taraszkiewicz, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Ewelina Taraszkiewicz złożyła pozew przeciwko Rzeźniczakowi

Ewelina Taraszkiewicz złożyła pozew przeciwko Rzeźniczakowi