Księżna Kate i książę William doczekali się trójki dzieci – George’a, Charlotte i Louisa. Dzieci książęcej pary, tak jak cała brytyjska rodzina królewska, od początku budzą wielkie zainteresowanie mediów na całym świecie.

Księżna Kate i książę William oskarżani o narażenie zdrowia księżniczki Charlotte

Louis wygląda jak księżna Kate

Kate i William czasem opowiadają nieco o swoich pociechach i często też pokazują ich zdjęcia. Tradycją stało się już publikowanie fotek dzieci z okazji ich urodzin. Ale do tego dochodzą też inne okazje, np. Dzień Ojca. Z tej okazji na oficjalnym profilu Pałacu Kensington znalazły się zdjęcia Williama z córką i synami.

Z okazji Dnia Ojca na profilu pojawiła się też fotka Williama z ojcem, która została wykonana w grudniu ubiegłego roku, a także znalazło się zdjęcie z dzieciństwa księżnej Kate, na którym pozuje ze swoim tatą. Internauci zauważyli, że jedno z dzieci książęcej pary to wykapana mama. Chodzi o Louisa. Część osób uważa nawet, że najmłodszy syn Williama i Kate wygląda jak ojciec księżnej. Też tak uważacie?

  • Louis ma geny po Kate!
  • Ale Louis jest podobny do ojca Kate!
  • Louis wygląda dokładnie tak samo jak księżna, kiedy była mała.
  • Louis wygląda jak mała Kate – piszą internauci.
Louis to kopia księżnej Kate?

Louis to kopia księżnej Kate?/fot. Instagram/kensingtonroyal

ZOBACZ TEŻ:

Księżna Kate odkryła świetny i tani sposób na młodą skórę oraz ROZSTĘPY – musicie tego spróbować

Książę William zaliczył straszną WTOPĘ przy księżnej Kate

Książę William pokazał nowe zdjęcie z dziećmi. Ogrodniczki księżniczki Charlotte będą chciały mieć wszystkie dziewczynki