„Love Never Lies. Polska” okazał się wielkim hitem Netflixa w Polsce. Siedem par przeszło prawdziwy związkowy egzamin i niektórzy z nich wyszli z programu jako single.

Jędrzej i Bruno o LOVE NEVER LIES. Kogo faworyzowała Maja Bohosiewicz? (CAŁY WYWIAD)

Jędrzej i Bruno o kulisach reality show LOVE NEVER LIES

Ulubieńcami widzów bez wątpienia byli Jędrzej Urbański i Bruno Damian Wolny. Przed kamerami bardzo przeżyli temat zdrady, o którym Jędrzej dowiedział się przez wykrywacz kłamstw. Na szczęście miłość wygrała i do dziś są razem.

Para pojawiła się w naszej redakcji i opowiedziała o kulisach programu „Love Never Lies. Polska”. Jędrzej przyznał nam, że bał się o Bruna:

Ja tam pływałem, on się topił. Bałem się, że będzie miał do mnie pretensje i że będzie jeszcze bardziej zamknięty. Stresowałem się nim. Czuje się momentami opiekunem Bruna, wiem, że charakterni jestem silniejszy i czuje, że muszę się nim opiekować. (…) Bruno jest jest bardzo wrażliwy, wszystko bierze za bardzo do siebie – tłumaczy.

Maja Bohosiewicz poprowadzi reality-show na Netflixie!

A jak wspominają całą produkcje programu? Okazuje się, że do dziś mają pomoc ze strony Netflixa:

Mieliśmy psychologa. Była 24h w pogotowiu i naprawdę pomogła nam bardzo i jest do naszej dyspozycji po dziś dzień. Produkcja nadal się nami interesuje po dziś dzień. Cudownie, że nas nie zostawiali samych sobie, tylko nadal z nami ten kontakt utrzymują – podkreśla.

Jak planują wykorzystać swoją sławę? Zobaczymy ich w kolejnym show? Zobaczcie cały wywiad!