Jenna Dewan (39 l.) na Instagramie pokazała swoją sylwetkę po dwóch ciążach. Aktorka prawie trzy miesiące temu powitała na świecie syna Calluma a teraz chwali się obłędną sylwetką w prześwitującym kostiumie kąpielowym. Jak ona to robi?

Jenna Dewan pokazała swój BRZUCH 1,5 miesiąca po porodzie

Jenna Dewan w prześwitującym kostiumie kąpielowym

Wszystko wskazuje na to, że Jenna Dewan z narzeczonym Stevem Kazee świetnie sobie radzą przy dwójce małych dzieci. Dewan urodziła drugie dziecko – chłopca o imieniu Callum Michael Rebel Kazee 6 marca. Aktorka wychowuje również 6-letnią córkę Everly z poprzedniego związku z Channingiem Tatumem.

Jenna po ciąży w ekspresowym tempie wróciła do formy. Opublikowała na Instagramie zdjęcie w kusym kostiumie kąpielowym, a fani dopytują – jak ona to zrobiła, że tak wygląda?

Jenna tego dnia postawiła na jednoczęściowy kostium kąpielowy w kolorze czarnym, który miał prześwitujące aplikacje na brzuchu i biuście. Aktorka pochwaliła się szczupłą sylwetką i trzeba przyznać, że bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży.

View this post on Instagram

😎😎

A post shared by Jenna Dewan (@jennadewan) on

Pod zdjęciem w sekcji komentarz nawet znane osoby z branży były pod wrażeniem, jak wygląda sylwetka Jenny zaledwie trzy miesiące od porodu. Supermodelka Miranda Kerr napisała, że Jenna zdecydowanie jest HOT mamą.

Czy ty w ogóle urodziłaś dziecko?

Wyglądasz jak bogini.

WOW, ale figura – pisali zachwyceni fani.

Aktorka jest również profesjonalną tancerką (zasłynęłą dzięki roli w kultowym już Step Up) i właśnie taniec spowodował, ze tak szybko wróciła do dawnej sylwetki.

A Wam, jak podoba się figura Jenny Dewan niecałe trzy miesiące od porodu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jenna Dewan na spacerze z synem w NOSIDEŁKU. Wzbudzi kontrowersje?

Jenna Dewan na spacerze z bliskimi. Rodzina jak z obrazka!

Channing Tatum szuka MIŁOŚCI przez internet. „Chciałby się z kimś spotykać i nie wstydzi się tego”