W ostatnich latach niezwykle popularne stało się robienie ciążowych sesji zdjęciowych. Ten trend nie przeszedł uwadze i gwiazdom i celebrytkom, które chętnie fotografują się w oczekiwaniu na narodziny dziecka. Czasem takie zdjęcia lądują w rodzinnym albumie, czasem w mediach społecznościowych, a odważniejsze panie decydują się nawet na publikację takich fotek w kolorowych magazynach.

Jenna Dewan wrzuciła zdjęcie zrobione tuż po przebudzeniu: bez makijażu i filtrów

Jenna Dewan w ciążowej sesji zdjęciowej

Tej modzie uległa także Jenna Dewan (39 l.), która wkrótce urodzi drugie dziecko. Aktorka ma już córkę, 6-letnią Everly, ze związku z Channingiem Tatumem (39 l.). Tym razem ojcem jej dziecka jest Steve Kazee.

Odkąd Dewan ogłosiła, że spodziewa się dziecka, nie może opędzić się od paparazzi. Najwidoczniej aktorka nie ma dosyć zdjęć i zdecydowała się na profesjonalną sesję zdjęciową, a nie taką w biegu, na ulicy, czy w sklepie.

Jenna Dewan ujawnia, że ​​nie może dogadać się z Channingiem Tatumem w sprawie opieki nad córką

Fotografie są minimalistyczne, w jasnych kolorach, a część z nich jest czarno-biała. Aktorka pozuje w koronkowej sukience, szlafroku, a także w przezroczystej sukience, przez którą widać jej nagie ciało. W sesji wziął udział także partner Jenny. Patrząc po komentarzach internautów, fotki bardzo przypadły im do gustu.

https://www.instagram.com/p/B8AcL0dhiSP/

ZOBACZ TEŻ:

Jenna Dewan zdradza bolesną prawdę o małżeństwie z Channingiem Tatumem: To nie służyło mojej córce

Ideał z Instagrama: Poznajcie śliczną Cindy, która ma 6 milionów followersów

Shakira w genialnej kondycji. Pokazała jak wygląda bez makijażu

https://www.instagram.com/p/B8AaCozhGZH/

https://www.instagram.com/p/B8Af2QThMLb/

https://www.instagram.com/p/B8AGtKVBUUC/