Na początku marca Jenna Dewan po raz drugi została matką i powitała na świecie syna, Calluma, którego doczekała się ze Stevem Kazee. Zanim chłopiec się narodził aktorka wychowywała już 6-letnią córkę Everly, z poprzedniego związku z Channingiem Tatumem.

Jenna Dewan na spacerze z synem w NOSIDEŁKU. Wzbudzi kontrowersje?

Jenna Dewan pokazała ciało po porodzie

Aktorka w czasie ciąży pokazywała na Instagramie, jak zmienia się jej ciało, a teraz nie brakuje zdjęć kilkumiesięcznym synem. Jenna kilka razy pochwaliła się, jak wygląda jej sylwetka po drugiej ciąży. Wiele osób jest pod wrażeniem, dlatego celebrytka często dostaje pytania o dietę i ćwiczenia, dzięki którym zawdzięcza szczupłą sylwetkę. I od tego swój wpis zaczęła Jenna, jednak szybko okazało się, że zdjęciem w bikini chciała zwrócić uwagę internautów i zachęcić ich do głosowania w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Wiele osób pyta mnie o moją dietę poporodową i plan ćwiczeń, a ja jestem tutaj, aby upewnić się, że jesteś zarejestrowany do głosowania i będziesz głosować – od tego zależy twoja przyszłość – napisała.

https://www.instagram.com/p/CGDUnS9BTEi/

I choć w najnowszym wpisie nie zdradziła, jak dba o siebie po ciąży, to kilka tygodni temu udostępniła na Instagramie kilka nagrań, na których pokazała swoje ulubione ćwiczenia.

Pilates przez wszystkie etapy! Trenerka opiekowała się mną przed ciążą, w czasie ciąży i po porodzie w trakcie pandemii. Kiedy jestem wyczerpana, dopinguje mnie i doprowadzam trening do końca. Pilates to jedyny rodzaj treningu, jaki znalazłam, który pomógł mi jednocześnie w utrzymaniu formy w trakcie, jak i w regeneracji ciała po ciąży – wyjaśniła.

ZOBACZ TEŻ:

NIETYPOWY baby shower Jenny Dewan – czegoś na nim ZABRAKŁO

Jenna Dewan w PIĘKNEJ ciążowej sesji!

Jenna Dewan na spacerze z synem w nosidełku

Jenna Dewan/fot. Forum

Jenna Dewan i jej narzeczony

Jenna Dewan i jej narzeczony, fot. Jahambiglou/MEGA / The Mega Agency / Forum