Jennifer Aniston (50 l.) jest ostatnio trochę na siłę łączona z Bradem Pittem. Para nadal się przyjaźni, ale nie wygląda na to, by ich relacja miała wyjść poza przyjaźń. Tymczasem media węszą renesans innego związku Jenn.

Piękna łazienka i OGROMNA garderoba; Jennifer Aniston pokazuje na Instagramie SWÓJ DOM

W piątek do sieci trafiły fotki aktorki wychodzącej z lokalu. Krótko po niej z restauracji wyszedł John Mayer (42 l.). Media szybko połączyły tę dwójkę – pojawiła się plotka o tym, że Jennifer i John znów się spotykają.

„Znów?” – zapytacie. Tak – Aniston chodziła z Mayerem w latach 2008 – 2009, więc ponad 10 lat temu. Po rozstaniu Mayer udzielił wywiadu dla Playboya. Powiedział wtedy, że on i Jennifer rozstali się, ponieważ jego była nie akcpetowała otwartości Johna na media społecznościowe. John mnóstwo czasu spędzał na Twitterze, bawił się i promował. Jennifer tego nie rozumiała, on z kolei nie rozumiał powściągliwości Jenn.

Brad Pitt i Jennifer Aniston 18 lat temu i dziś! Jedna rzecz się nie zmieniła…

John, znany z ciętego języka, wyznał Playboyowi, że rozstał się z Aniston, bo nie chciał niańczyć psów w kuchni. Mieli inne podejście do różnych spraw, według Johna Jenn była „zbyt serio” i była zbyt skostniała.

Czyżby teraz, gdy Jennifer stała się bardziej otwarta (założyła w końcu konto na Instagramie i pokazuje swój dystans do świata i do siebie), drogi gwiazd miały się zejść?

Kim jest John Mayer, z którym spotkała się Jennifer Aniston?

John Mayer jest wokalistą, kompozytorem i gitarzystą. Urodził się w 1077 roku (na swoim ciele ma tatuaż 77). John ma oprócz tego mnóstwo innych tatuaży – na prawej łopatce wytatuował rybę, na lewym ramieniu motywy roślinne i smoka, a także inicjały swego idola, SRV (Stevie Ray Vaughan).

Mayer kolekcjonuje zegarki. Spotykał się z wieloma gwiazdami Hollywood – w 2002 roku miał romans z Jennifer Love Hewitt, randkował z Jessicą Simpson, w 2008 roku był związany z Jennifer Aniston. Mayer był także związany z Taylor Siwft.

Fot. Photographer Group/MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot.  NEMO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum