Brad Pitt (56 l.) i Jennifer Aniston (50 l.) nie mogą od siebie uciec. Łączy ich wspólna przeszłość. Wszystko wskazuje na to, że aktorzy mają się ku sobie. Być może dadzą sobie jeszcze jedną szansę. Mamy dowód na to, że uczucie między nimi jest tak samo silne jak wcześniej. Zobaczcie tylko, jak zachowywali się w stosunku do siebie kiedyś, a jak to wygląda teraz?

To video to dziś HIT INTERNETU. Reakcja Brada Pitta, gdy przemawiała Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston na rozdaniu nagród kiedyś i dziś

Brad Pitt i Jennifer Aniston na nowo rozpalili w fanach wiarę, że coś może być na rzeczy między nimi. Niezaprzeczalnie można napisać, że świat oszalał po tym, jak Aniston i Pitt spotkali się na gali SAG Awards. Zdjęcia roześmianych aktorów obiegły chyba cały Internet. Wszyscy fani Brannifer liczą, że para poinformuje o wielkim powrocie. Jak można było zauważyć na zdjęciach z gali, byli małżonkowie doskonale bawili się w swoim towarzystwie.

Brad i Jen nie szczędzili sobie czułych gestów podczas rozdania nagród. Zupełnie, jak wtedy, gdy byli w sobie szaleńczo zakochani. Aktor trzymał Aniston za rękę – dokładnie jak 18 lat temu, gdy wspólnie pojawili się na rozdaniu Złotych Globów w 2002 roku. Wtedy byli szczęśliwym małżeństwem, na zdjęciach z gali widać że po tylu latach uczucie między nimi jest tak samo silne.

Brad Pitt Jennifer Aniston

Fot.Forum
Screen z rozdania nagród Sag

Brad Pitt Jennifer Aniston

Fot.Forum
Screen z rozdania nagród Sag

Jen i Brad zaczęli spotykać się w 1998 roku. W 2000 roku pobrali się w Malibu. Uchodzili za idealne i zgodne małżeństwo, więc gdy w 2005 roku ogłosili separację, a później rozwód – fani pary byli w szoku.

Teraz oboje są singlami i wydają się, że spędzają razem coraz więcej czasu. Brad i Jen są przyjaciółmi, ale jak wiadomo od przyjaźni do miłości jest cienka granica.

Jak myślicie, to tylko przyjaźń czy kochanie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

HIT! Jennifer Aniston i Brad Pitt ZA RĘKĘ na gali SAG (ZDJĘCIA)

Jennifer Aniston i Brad Pitt WZIĘLI ŚLUB w Meksyku? Tabloid wie nawet, do jakiej piosenki tańczyli pierwszy taniec

Brad Pitt w końcu wyznał, co go łączy z Jennifer Aniston!

Brad Pitt Jennifer Aniston

Fot.Forum

Brad Pitt Jennifer Aniston

Fot.Forum/ Reuters

Jennifer Aniston

Fot.Forum/Zuma Press

Brad Pitt

Fot.Forum/Zuma Press