Według doniesień przyjaciele Jennifer Aniston (54 l.) martwią się o nią po śmierci Matthew Perry’ego. Podobno bardzo źle przyjęła śmierć swojego kolegi z planu „Przyjaciół”.

TA piosenka z pogrzebu Matthew Perry’ego sprawiła, że wszyscy zalali się łzami

Ona i pozostali pozostali członkowie obsady „Przyjaciół” opłakiwali go podczas jego piątkowego pogrzebu, a ich zdjęcia obiegły świat i stały się najpopularniejszą fotografią w sieci od lat. Obraz maszerujących w czerni aktorów na zawsze zapisze się w pamięci fanów kultowego serialu.

Jennifer Aniston jest „całkowicie zdruzgotana”

Z pozostałej piątki Jen i Courteney [Cox] przeżywają największe trudności, a Jen prawdopodobnie zmaga się z tym najdotkliwiej […] To druga ogromna strata w ciągu niecałego roku, a pierwsza rocznica śmierci jej taty tuż tuż. Nadal nie odzyskała po tym pełnej równowagi, a teraz to całkowicie zwaliło ją z nóg, podało źródło w rozmowie z Page Six.

Ojciec Aniston, John Aniston zmarł w listopadzie 2022 roku w wieku 89 lat, aktorka nazwała go, „jednym z najpiękniejszych ludzi, jakich kiedykolwiek znałam”.

Matthew Perry o Davidzie Schwimmerze, „Jestem ci winien jakieś 30 milionów $”

Aniston, która w wywiadzie udzielonym w 2004 roku zalała się łzami na myśl o stracie Perry’ego, szła za innymi członkami obsady w towarzystwie ochroniarza, teraz gdy myśl stała się prawdą jest „całkowicie zdruzgotana”.

Matthew Perry i Jennifer Aniston

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: