Jennifer Aniston (51 l.) wczoraj obchodziła urodzony i dokładnie jak rok temu, postanowiła urządzić skromne przyjęcie, na którym nie zabrakło najbliższych przyjaciół aktorki. Były mąż Jennifer – Brad Pitt, w tym roku też zaszczycił swoją obecnością Jen i jej paczkę?

Ta sesja Jennifer Aniston to istny OGIEŃ! Nie możemy oderwać oczu

Jennifer Aniston zmierza na swoje przyjęcie urodzinowe

Jennifer Aniston wczoraj obchodziła 51 urodziny. Aktorka w dalszym ciągu zachwyca wyglądem i figurą. Jen należy do bardzo zadbanych kobiet. Zna umiar i nie przesadza z zabiegami medycyny estetycznej przez co, starzeje się z klasą.

Z okazji urodzin Aniston postanowiła zorganizować skromne przyjęcie jedynie dla najbliższych przyjaciół. Oczywiście do aktorki dołączyła jej przyjaciółka, Courteney Cox. Przyjęcie odbyło się w ekskluzywnym hotelu Sunset Tower na Sunset Boulevard, w którym rok temu Jen również zorganizowała urodziny. Jednak  na ustach wszystkich jest pytanie, czy pojawił się jej były mąż – Brad Pitt? W zeszłym roku razem świętowali urodziny. 

Najlepsze memy z Jennifer Aniston z okazji jej 51 urodzin!

Aktorka tego dnia wyglądała stylowo jak zawsze. Jen została sfotografowana w drodze do hotelu. Miała na sobie kolejną, czarną stylizację, którą połączyła z botkami na obcasie. Swego czasu świat kompletnie oszalał na punkcie fryzury Aniston, kiedy występowała w „Przyjaciołach”. Kobiety z całego świata chciały mieć włosy jak Rachel.

Jennifer Aniston

Fot.Forum/Backgrid USA

Jennifer Aniston

Fot.Forum/Backgrid USA

Aniston na własne przyjęcie urodzinowe zrezygnowała z przesadnego strojenia się. Wybrała stonowaną stylizację, a włosy zostawiła rozpuszczone. Jen do hotelu przyjechała samochodem, prowadzonym przez szofera.

Courteney została sfotografowana z torbą prezentową, w której miała najprawdopodobniej prezent dla przyjaciółki. Cox również wybrała luźny zestaw, na który składały się szerokie spodnie i biała koszula.

Fotoreporterom nie udało się sfotografować wszystkich zaproszonych. Jen znana jest z tego, że niechętnie mówi na temat swojego życia prywatnego.

Aktorzy „Przyjaciół” składają życzenia urodzinowe Jennifer Aniston:

View this post on Instagram

Happy birthday, Jenny!!!

A post shared by Matthew Perry (@mattyperry4) on

 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gdzie się podziała Jennifer Aniston na tegorocznych Oscarach?

Jest COŚ JESZCZE, co ŁĄCZY Jennifer Aniston i Brada Pitta!

Jennifer Aniston na zdjęciu z GWIAZDAMI „Przyjaciół”

Courteney Cox

Fot.Forum/Backgrid USA

Courteney Cox

Fot.Forum/Backgrid USA

Jennifer Aniston

Fot.Forum/Backgrid USA