Jennifer Lopez (50 l.) w końcu trafiła na tego jedynego – wokalistka planowała, że weźmie ślub z narzeczonym tego lata. Ponoć miała to być wystawna, włoska ceremonia. Plany pokrzyżowała im pandemia koronawirusa – a Lopez zapewniała, że powróci do tematu ślubu jak tylko wszystko się uspokoi. Za oceanem plotkuje się, że JLo i Alex już się pobrali! Miała to być magiczna i cicha ceremonia, jedynie dla bliskiej rodziny. Jaka jest prawda?

Jennifer Lopez pozuje z byłym mężem i dziećmi – co na to jej narzeczony?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wzięli cichy ślub?

Na początku 2019 roku Alex Rodriguez poprosił o rękę Jennifer Lopez na Karaibach. Piosenkarka przyjęła zaręczyny i wszyscy myśleli, że niedługo odbędzie się bajkowy ślub. Lopez nie chciała się jednak śpieszyć – trzykrotnie była mężatką i chciała, by kolejny ślub był wyjątkowy.

Minął już ponad rok od zaręczyn a temat wystawnego ślubu ucichł. Plotki podgrzała sama Jennifer publikując na Instagramie zagadkowe zdjęcie. 

Jennifer Lopez z powodu pandemii koronawirusa nie może wziąć długo planowanego ślubu

Na fotce widzimy uśmiechniętą JLo, która ubrana jest w elegancki biały zestaw. Obok niej znajduje się jej narzeczony, w klasycznej jak zawsze stylizacji. Alex najczęściej ubiera dobrze skrojony garnitur. Stylizacje pasują do ślubnej uroczystości, co nie uszło uwadze Internautów.

Fani w komentarzach dopytywali się, że Jennifer i Alex zmienili statusy związku – Lopez nabrała jednak wody w usta i nie chce komentować tych informacji.

Jednak patrząc na poprzednie związki Lopez, trudno oprzeć się wrażeniu, że wokalistka nie zrezygnowałaby tak łatwo z pięknej i eleganckiej ceremonii.

Myślicie, że Jennifer zdecydowała się wziąć ślub w tajemnicy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Lopez ma już miejscówkę na wakacje – nie za SKROMNA? (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez witają na Instagramie nowego członka rodziny

Kucharz Jennifer Lopez zdradza, na jakie potrawy gwiazda kręci nosem

Jennifer Lopez w eleganckiej sukni z narzeczonym na ściance.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na ściance. Fot.Forum/Capital pictures.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na rozdaniu Złotych Globów.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez/fot. Forum.

Jennifer Lopez na After Party Złotych Globów.

Złote Globy – Jennifer Lopez przebrała się na after party/instagram.com/arod